Spordan anlayanlar bakabilir mi?

boyum 165, iki sene once 46 kiloydum ve dumduz bişeydim vucut hatlarım belirgin değildi. Daha açık konusmak gerekirse ne gogus vardı ne popo. Sonra kilo aldım kilo alınca gogus ve kalçadan da aldım. şimdi kıvrımlı hatlara sahibim goguslerim 80 belim ince kalçalarım dolgun. İstediğim şey şu , spora gidip sıkılaşmak istiyorum. Bir iki kilodan fazla vermek istemiyorum ve spor yaparsam goguslerimin ve kalçalarımın tekrar yok olmasından korkuyorum. Vucut şekillendirmek için ozel bir spor dalı mevcut mu fitness işimi gorur mu? Vucıt şekillendirmekten kastım gogusleri buyutmek kalçayı dikleştirmek bel inceltmek. Bu arada şu an 53 kiloyum sıktıysam ozur diliyorum

1|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zumba plates filan var onların hocaları göt baş büyütüyor

1|0
    0|0
    • Ahaha sevdim 😂

• Onlardan birine gitmeni öneririm gidenlerin geneli bayandır zaten fitness salonunda bayanlar için olan aletler oralardada oluyor diye biliyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• youtube ' a girin, aratın... neler neler var... cardio çalışmaları - vücut kısmi inceltme, şekillendirme , bir sürü çalışma programları mevcut...

0|0
    0|0
  • internette biraz gezdiğinde bir çok makalede deadliftten bahsettiklerini görebilirsin :)
    Deadlift fitness sporunun temel hareketi ama yaparken de bir okadar dikkat edilmesi gereken hareket. Yanlış yapıldığında bel sorununun ortaya çıkması ihtimali çok yüksek, ama bir okadar da etkili bir hareket.

0|0
    0|0
  • Bakabilir sis

0|0
    0|0
  • pilates yap elimde videolar var atarım

0|0
    0|0
  • Sıkı olmak iyimi ki yumuşak olmak daha iyi bencee 😃😃

0|0
    0|0
  • estetik yaptır

0|0
    0|0
  • fitness antrenörüyüm söz hakkı doğduğu için yazayim dedim mümkünse fotoğrafını görebilir miyz

0|0
    0|0
    • Ozelden resmini gorebilirsem atarım :) tanışmadığımızdan emin olmak adına :)

• daha dün kaydoldum siteye nerden atılır nasıl yapılır bılmem de yani yüzünü göstermene gerek yok boydan sadece sıradan bır fotoğraf istedim :) neyse hiç spor yaptın mı bılmıyorum ama başlayacaksan fitness ile başla, hamlık ağrıların olacak ilk 1 hafta bilemedın 10 gün ama bu ağrıları da minimumdan almak seni çalıştıran eğitmenin bilgisine bağlı çünkü spora basladıgında ilk günlerın 30 dk 35 dk 40 dk sürebilir ben buraya para verdim niye bukadar az çalısıyorum deme sakın amaç minimumdan almak hamlık ağrısını ayrıca eğitmen senın ıstedıgın gıbıde 1 bucuk saatte tutabilr orda senı ama pişmanlk yaşarsın :) bir buçuk aya 2 aya yakın genel antrenman programı izle vucudun alışsın, hatta tutabildıgın kadar uzun tut bu dönem, daha sonra bölgesel proğram verilecek sana, kalça, bel, karın, sırt göğüs omuz kol vs, bunlar günlere bölünecek ve hedefine sen kafanda inandıgın surece kavusmus olacaksın zamanla. mutfağa az ve öz uğra, yoksa yaptıgın spor senın dağılmanı engeller hedefe ulasmanı degil..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...