3 aya kadar kılo nasıl verılebılır?

Arkadaşlar merhaba,
3 ay gıbı bır surede kılo vermem lazım, bu konuda neler yapılmalı, tavsıye vs bılgı alabılırmıyız

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar düzenli kardiyo düzenli beslenme ve düzenli ağırlık ćalışması ile rahatlikla kilo verebilirsiniz ama sunu kafanizdan cıkarmayin kilo vermenin tek yolu günluk kalori ihtiyacindan az kalori alınması google da gunluk kalori hesaplayan siteler vardir buradan gunluk kalori ihtiyacinizi belirleyiniz. Sonra bu kalori ihtiyacindan daha az yemeye dikkat ediniz şekeri kesinlikle sıfıra indiriyosunuz unlu mamüller tuketmemeye calisin gunluk 45 dakika kardiyo ve daha sonra agirlik antremani ile takır takır gitsin kilolar Sağlıcakla kalın.

1|0
    0|0
    • bilgi için çok teşekkür ederim , şekeri bırakmıştım ama tekrar şeker kullanmaya başladım tekrar bırakıyorum ozaman

• Ne kadar şeker o kadar yağ efendim ne zamanki şekeri sıfıra indirirsen o zaman farkı görürsün.

En İyi Kız Görüşü

• Burda görüşüm kalsin gelince yaziyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sabah kahvaltını sıkı yap. Aşırıya kaçmadan tabiki. Öğlen sadece çorba. Asla ama asla karnını tam doyurma. Zaten bir Zaman sonra doygunluk hissediyorsun. Belki yanlış ama ben hiç bir şey yemiyordum sigara zaten kesiyordu. Saat 6 dan sonra kesinlikle bir şey yeme. Abur cubur dahil. Form bisküvi yiyordum ben. Ekmek şeker ve özellikle cips Çekirden ve çikolatan uzak dur. 2 hafta içinde etkisini görmezsen burdayım. 1.5 ayda 25 kilo verdim ben böyle. Taktik tamamen bana aittir. Belli bir Zaman sonra miden küçülüyor şu an 3 dilim ekmekler tıka basa doyuyorum ve istediğim her yemekten yiyip istediğim Zaman kilo verebiliyorum

1|0
    0|0
    • aa valla sper vermışsın bır bucuk ayda , benımde 13 kılo fazlam var,
      bır gun dıyorum dıyete basladım falan bır hafta suruyor sonra sıkılıyorum buna bır ççözum bulamadım acıkcası , hemen pes edıyorum :( valla ınanın 1 haftada 1 kılo verıyorum ama nıyeyse bırakıyorum sonraaaa

• Bu sabır işi. Ben açlıktan başıma Ağrı'lar girdiğini biliyorum. Ama xxL dan kurtuldum. Bütün dolabımı yeniledim. Deniz'e daha rahat giriyorum mesela 😂

• Yemek yeme. Bak nasıl kilo veriyorsun.

1|0
    0|0
    • ınan, cok yemek yiyen birisi de degılım

• Birazda bünye ile alakalı. Mesela benim kilo alabilmem icin evde oturmam lazım. Ancak böyle kilo alabiliyorum. Kilo alma sorunum var. 😎😎

• Az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...