İtiraf edemediğiniz ne suçunuz, zararınız var?

Annenize babanıza arkadaşınıza dayınıza halanıza vs vs itiraf edemediginiz ne suçunuz zararınız ya da vb şeyleriniz var örnegin ben lise de evin telsiz telefonunu tuvalete düşürmüştüm söyleyememiştim <3 Hatasız kul olmaz hatamla sev beni seeeeev beni.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• montumu çalmışlardı daha da yeni almıştım poşetteydi bi baktım yok yenisini para biriktirip aldım demedim babamaa

telefonum çalındıı yine aynı olayyy KARS çaaldı herşeyimi bende pinokyo oldum:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocukluğumuzda illaki bilinçli bilinçsiz bir şeyler yapmışızdır şimdi düşününce aklıma gelmiyor demekki bilinçsiz yapmışım :)

0|0
    0|0
  • Evet geçenlerde annemin yeni aldığı kot pantolonuma mürekkep damladı kocaman leke oldu. Çıkmayacak diye çok korkuyordum, evdede haldemezdim. Gittim gizlice kurutemizlemeye verdim. Adam çıkmaz leke diyordu aklımı yutacaktım korkudan, sonra almaya gittiğimde çıkmıştı :) baya para kösüldüm ama deydi :) annemin şimdi hiç haberi yok :D

0|0
    0|0
  • Bende 5 aylık kuzenimi koltuktan düşürmüştüm söyleyememiştim :(

0|0
    0|0
  • Babama yalan söyleyip sevgilimle tatile gitmiştim, annemin yeni aldığı elbiseyi ilk ben giyip yırtmıştım. Sonra da terziye vermiştim dikmişti. Fark etmedi.

0|0
    0|0
  • Annem her yalanımı çıkarıyor sonunda. Bir şey kaçmıyor valla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ara bulucu rolünü üstlendiğim için öyle bir durum olmadı .

0|0
    0|0
  • kuzenin telefonunun pin kodunu 3 kez yanlış girmiştim bilmiyorum bilerek miydi bilmeyerek miydi baya oldu ama olay enişteme kaldı onu iyi hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Bir kere evdekiler açık seks dergisi bulmuştu evde benim dergimdi yatağın arasında bizde iki erkek kardeşiz benim haberim yok dedim bizim biraderin üzerine kaldı. :D biraderin alakası yok olayla babam bağırdı çağırdı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...