Türkiye'deki en iyi komedyen kim?

Sizce Türkiye'deki en başarılı, kaliteli, sizin en çok güldüğünüz komedyen kim? Bence Cem Yılmaz.

Not: Şu an hayatta olan komedyenlerden bahsettiğim için Kemal Sunal'ı koymadım ankete ama onun yeri ayrı tabii ki.

• Cem Yılmaz
    54% (265)70% (374)62% (639)Oy Ver
  • Ata Demirer
    10% (51)8% (44)9% (95)Oy Ver
  • Şahan Gökbakar
    6% (29)6% (31)6% (60)Oy Ver
  • Atalay Demirci
    19% (94)11% (58)15% (152)Oy Ver
  • Tolga Çevik
    11% (50)5% (27)8% (77)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Atalay'ı ben de çok başarılı bulmuyorum ama gördüğünüz gibi Cem Yılmaz'dan sonra en fazla oy alan o.

0|0
74|91

En İyi Erkek Görüşü

• Cem Yılmaz ile Atalay Demirciyi kıyaslayanların kalite anlayışları çok farklı.

Ayrıca Atalay Demircinin bazı esprilerinin Ahmet Şerif İzgören den çalındığı gerçeği var ortada.

link

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 90

• atalay demircininn o listede bile olmaması lazım bence

4|4
    2|0
  • Cem Yılmaz.. Çünkü komedyen denilen bir insan, her türlü materyalden malzeme çıkarabilmelidir. Ve bu sadece Cem Yılmaz'da mevcut. Öte yandan Atalay Demirci çok şişirildi. Doğaçlaması çok zayıf. Sabit hikayeleri üzerinden yola çıkarak nereye kadar gidecek.

Bu durumu ilk Katıldığı andan itibaren farkettim. Hatırlarsanız gösteride, kendince doğaçlama yapmaya çalışmış ama Hülya Avşar'dan hayır oyunu alınca, direkmen kendi hikayelerine dönmüştü...

2|1
    1|0
  • Atalay Demirci diyenleri anlamıyorum cidden

4|1
    1|0
  • dünyanin en iyi fulbolculari arasındaki ankete sabri yi yazmakla benzer olmuş olmuş atalayı buraya yazmak

2|3
    2|0
  • atalay demirci kim la

4|1
    2|0
  • "Faruk eczanesi."

4|0
    0|0
  • Cem Yılmaz. Şahan komedyen değil. Yılmaz Erdoğan ve Ata Demirer var diğerleri de bunlar. Cem yılmaz deha seviyesinde bir zekaya sahip. diğerleri şapşallıklarıyla prim yapıyor işte.

1|0
    2|0
  • Atalay Demircinin çoğu esprisi çalıntı..

2|2
    2|1
  • Cem yılmaz tabiki

Atalay kim yahu ki yani.?

şahan gökbahar kim.? filmleri dışında nerde komikliği var?

tolga çevik evet kendi çapında iyi

ata demirirde iyidir

ama hiç biri CEM YILMAZ etmez

hepsini topla çeyrek cem yılmaz etmez

3|2
    1|0
  • cem yılmazın oldugu b ankette atalay demircinin ne işi var anlamadm piyasa dun çıkan adamla cemyılmazı ankete koyuyosn bide kim diıosun sen daha komiksin bence :)

4|0
    1|0
  • bak ya bide 2. sırada atalay demirci var. Hasta mısınız arkadaş o adam cem yılmazın yanında kıl bile değil

2|1
    0|0
  • Tabiki Cem Yılmaz

1|3
    1|1
  • komedyen adamın yeteneği nerde anlaşılır canlı yayında.öyle hazırlıklı gelerek değil.

cem yılmazın canlı yayında nasıl koparttığı burada belli fenomen olmuştur.

link

bu da ata demirerin katıldığı program

link

hangisi daha komik siz karar verin

0|0
    1|1
  • şu isimlerin arasına Atlay demirci olmadı sanki

0|2
    2|0
  • cem yilmaza iki veya üc defa denk geldim iki dakika sonra zapladim... basit insanlar basit seylere güler

0|1
    5|1
    • bence sen espirileri anlamamışsın cem yılmazın o kadar ince espirileri vardır ki.cem yılmaz ülkemizde komedinin iniestasıysa diğerleri sabri kalır o derece.5-6 dak izleyerek değerlendirme az emek var aç 2008 gösterisi var izle ondan sonra değerlendir bence.senin yaptığın bilgi olmadan yorum yapmak oluyor.

• Cem yılmaz tabii ki

0|2
    2|0
  • Cem Yılmaz. Oy oranlarında ikincinin Atalay Demirci olmasına çok şaşırdım.

0|0
    2|0
  • Cem yılmaz

ve Şahan

1|0
    1|1
  • C M Y L M Z

0|1
    2|0
  • Şener sunal her daim:/

0|0
    1|0
  • ata demirer ve çok çok sevdiğim komedyen tolga çevik...özellikle tolga çevik gibi bir adam zor dünyaya gelir gerçekten...bu isimler çok nemli çok değerli...komedyenlikte tolga çeviği hiçbirşeye değişmem

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz güldürürken düşünüdürüyor :D hadi lan ordan.Kendime yalan söyledim bunu ben istedim grup 84 gelsin bana :)

0|0
    2|0
  • Şafak Sezer favorim .

1|0
    5|2
  • Cem Yılmaz gibisi yok gerçekten..

0|0
    1|0
  • ata demirerle tolga çeviğe sahip çıkan yok ben de onlara sahip çıkam :P

1|1
    0|0
  • Tabiki de Cem Yılmaz ya soru mu bu şimdi ? :D

0|1
    2|0
  • artık bu çok sıkıcı oldu. cem yılmaz her anketten 1. cıkıor. tekrar tekrar sormanın bir anlamı yok be ablacım.

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz=Google

Atalay Demirci=Yandex

2|0
    0|0
  • şafak sezere bayılırım

0|0
    2|0
  • mmmm bide araya zillizürafa'yı sıkıştıraydın keşke :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 74

• Cem Yılmaz.

Ama bence Tolga Çevik'e komedyen diyemeyiz.Çok iyi bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz.Diğerleriyle fazla ilgilenmedim.Tek Ata Demirer'i biliyorum Avrupa Yakası dizisinden, onu da fazla sevmemiştim zaten.

2|1
    0|1
  • atalay demircide kimmiş ? kıytırık bir yarışmaya çıktı diye komedyen mi olacak o kadar kolay değil bu işler .

2|2
    1|0
  • oha ilk defa bu kadar çok oylanan bir anket gördüm maşallah 831 kişi :D

0|0
    0|0
  • cem e aşığım

2|1
    0|0
  • Atalay dan önce daha başka isimlerde koyabilirdin ya Atalayda ne ? Ben Cem Yılmaz dedim diğerlerinde de öyle denk gelirse izlerim işte

1|1
    0|0
  • Cem Yılmaz tabiki taklidi bile güzel bknz Atalay Demirci

1|2
    1|1
  • Atalay'ın listede olması bile komik.

3|1
    1|0
  • Atalay Demirci ne ara bu listeye girdi? Cem Yılmaz'ı çok severim,Tolga Çevik de sempatik.

2|3
    0|0
  • cem yılmaz komik gelmiyor bana,atalay demircide yeni yetme yıllardır piyasada olanlarla kıyaslanamaz.ben ata demirer dedim.

0|0
    0|0
  • Oyum Cem Yılmaz'a. Tek kelimeyle muhteşem adam,süper komedyen.Ama Cem Yılmaz'ın esprilerine gülebilmek için belirli bir bilgi birikimi olması da şart. Atalay Demirci daha dünkü çocuk gibi bişey benim için. Ama aynı zaman da iyi komedyen diyebileceğim Ata Demirer var.

0|1
    0|0
  • Cem yılmaz çok sağlam çok iyi ama ata demirer daha bir favori sanırım. ses olayını da çok iyi yaptığından daha bir eğlenceli geliyor.

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz dedim ama bence Tolga Çevik de Komedi Dükkanı ile çok yol kat etti. Komedyen olarak onu da çok beğendiğimi söylemek isterim.

1|1
    1|0
  • Kendisini Rahmetle Anıyorum Tabiki Kemal Sunal.

2|0
    0|0
  • Hayatta olanlar kemal sunalın yerone geçemez

3|0
    0|0
  • Cem Yılmaz. Çok ince ve akıllıca esprileri var.

1|1
    1|0
  • cem yılmaz tabikide herkes anlayamaz esprilerini farkı orda adamın

1|1
    0|0
  • gözüm kapalı cem yılmaz.Küfürsüz de güldürür küfürlü de güldürür

1|1
    0|0
  • Cem yılmaz

0|1
    0|0
  • tabi ki Tolga Cevik

0|0
    0|0
  • Tabi ki de Cem Yılmaz...

0|1
    0|0
  • Kesinlikle CMYLMZ

1|0
    0|0
  • Bence tartışmasız Cem Yılmaz

1|1
    1|0
  • Cem Yılmaz tabii ki.

1|1
    1|0
  • cem yılmaz ve şahan gökbahar hep küfrederek komik omayı başırıyolar ama işde atalay öyle değil adam matik gibi mübarek hiç durmadan espiri yapması konudan konuya geçmesi bir farkla işde onu mükekmmel kılıyo benim gözümde yolu açık olsun diyorum

0|0
    5|2
  • Hiç biriiiii

0|0
    0|0
  • recep ivedik :)

0|0
    0|0
  • Artık Atalay Demirci

0|0
    0|0
  • Şahan gökbakar'ı hiç sevmiyorum yaa 1 kilo kılla komik olduğunu düşünüyo

2|0
    1|0
  • en zekileri ve bana kalırsa en iyisi cem yılmazzzzzz

2|0
    1|0
  • Ata ve aralay iyiler ama su an favorim ataalay demirci öbürleri hic bisey yaramaz

Cem yilmaz hic komik degil

0|1
    3|2
  • Kızlar Devam
    44
Yükleniyor...