Proteinsiz tozu olmadan kas olmaz mı?

Arkadaşlar eskiden bakıyorum savaşcılar falan hep kaslı o zamanlar toz moz hiçbir şey yok ben haftanın 4 günü spor salonuna gidiyorum et ağırlıklı tüketsem kas oluşumu yinede olmaz mI? Sorduğum bir kişi ne kadar yaparsan yap bir müddet sonra durur oluşum diyorda.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Olur tabi yeterli protein alirsan. Toz proteini ucuz ve hizlu alma yolu.

0|0
    0|0
    • İleride kalp krizi riskini arttırıyormuş diye biliyorum ama

• Eger bokunu cikarirsan oyle olabilir, bobrege de zarar verir asiri kullanimi. Gunluk yeterli proteinini alabiliyorsan etten yumurtadan falan, toz almana gerek yok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Gelisim durmaz yavaslar kardes. Şöyleki ilk yil en fazla alabilecegin kas kutlesini alirsin meselaki 10 kilo kas kutlesi aldin 2. Sene bu en fazla 5 kilo alirsin 3 sene 3 kilo 4 sene 2 kilo boyle boyle azala azala gider a gelisim durmaz protein tozunun zaten asil amaci yetersiz beslenmen varsa takviye olmasidir gerekli proteini etten sutyen baliktan yumurtadan alirsan zaten geregı kalmaz.

0|0
    0|0
  • yağsız kilonun iki katı kadar gram protein alman gerekiyor. 80 kilosun 10 kilo yag var diyelim 70x2 den 140 gram protein yani 5 yumurta beyazı yarın kilo yogurt 350 gram tavuk/et/balık ve yeteri kadar yag ve karbonhidrat. Düzenli beslendigin sürece protein tozu kesinlikle gerekmiyor

0|0
    0|0
  • Olur da sürekli tavuk ya da kırmızı et falan yemen lazım. Geliştikten sonra kasların normal yediğinin 2 katı yemen gerekecek falan bu yüzden toz kullanılıyor.

0|0
    0|0
  • Olmaz dostum. Doğal beslenerek yeterli protein ihtiyacını asla karşılayamazsın.

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenildiğinde yağlar erirken, kasların bütünlüğü korunuyormuş bildiğim.

0|0
    0|0
  • Alakası yok protein tozu sadece süreci hızlandırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...