Messi mi ronaldomu sizce arkadaşlar ??

benim maçlara karşı bir ilgim varD: ama karar veremedim mesi mi ronaldomu

• Messi
    44% (20)44% (17)44% (37)Oy Ver
  • Ronaldo
    56% (25)56% (22)56% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|33

En İyi Erkek Görüşü

• Herkez bir ronaldo özentiliğidir gidiyor anlamadım gitti . Futbol zekayla oynanır zekada messide tamam arkasında xavi-iniesta gibi futbolcular var ama işinize gelince HALA MADRİD demeyi biliyorsunuz lafta madrid daha iyi takım ozaman onun orta sahası daha iyidir fazla konuşmaya gerek yok bu konuları 3-4 senedir Ballon Dor ödülü messide bütün rekorlar messide kendiniz görüyorsunuz bu sene bile gol krallığında 2 katı ronaldonun Ronaldo özentiliğini bırakın . Ben ronaldo kötü futbolcu demiyorum Messi daha iyi ronaldo 2. sırada GÜNÜMÜZDE FUTBOL AKIL VE PASA DAYALI BİR OYUNDUR o yüzden MESSİ !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Ronaldo tabki

0|0
    0|0
  • sabri tabii beni en çok o eğlendiriyor :D

0|0
    0|0
  • Messi 2 sınava girmiş ( barcelona ve arjantin milli takımı ) - 100 + 70 = 170 / 2 = 85 ortalaması var

Ronaldo 4 sınava girmiş ( sporting, MANU, portekiz milli takımı, Real ) - 90 + 90 + 90 + 90 = 360 / 4 = 90 ortalaması var.

Daha güzel anlatılamaz bence.. Forever R7

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Ronaldo. Arkasında Xavi,İniesta yok. Ayrıca forvette oynamıyor kanat oynuyor. Ama çoğu kişi messi daha fazla gol attığı için messi diyor. Ronaldo ile messi çalım yapsa Ronaldo her türlü alır. Messi de kötü futbolcu değil ama hala daha bir ronaldo değil. Zaten kafa topunda adam bir zıplıyo :D

0|0
    0|0
    • Herkez bir ronaldo özentiliğidir gidiyor anlamadım gitti . Futbol zekayla oynanır zekada messide tamam arkasında xavi-iniesta gibi futbolcular var ama işinize gelince HALA MADRİD demeyi biliyorsunuz lafta madrid daha iyi takım ozaman onun orta sahası daha iyidir fazla konuşmaya gerek yok bu konuları 3-4 senedir Ballon Dor ödülü messide bütün rekorlar messide kendiniz görüyorsunuz bu sene bile gol krallığında 2 katı ronaldonun Ronaldo özentiliğini bırakın . Ben ronaldo kötü futbolcu demiyorum Mes

• bırakta atsın messi golleri. Ronaldo kanat oynuyor forvet değil . Ayrıca evet Ronaldo özentisiyiz çünkü biz futbolu mcadele ile seviyoruz öyle basitçe önüne alıp gol atmakla değil. Ronaldo hızda, teknikte, vuruş hızında, frikiklerde, kafa topunda,çeviklikte her türlü messiden daha iyi. Messi ise sadece takım oyunu ve gol yollarında etkinlikte daha iyi ...

• Metin,Ali,Feyyaz:/

0|0
    0|0
  • Ronaldo..

Adamda her şey var.. sert şut, sürat, teknik, duran top, kafa topları ws.ws. 4x4'lük futbolcu..

1|0
    0|0
    • Ronaldo: Ben futbolun oğluyum.. Messi: Benim öyle bir oğlum yok..

Ama ronaldo'yu daha çok severim, orası tartışılmaz.. izlerken daha bi' haz alıyorum..

Not= he bi' sabri var.. - sabri : ben sedat peker'in yeğeniyim..

( Bu konuda bana vermiş oldunuz cevap Modum.. )

• Messi

0|0
    0|1
  • Messi ydi ama Portekiz-İsrail maçından sonra Ronaldo oldu.

0|1
    0|0
  • Messi . . .

0|0
    0|0
  • Ronaldo bence. Çünkü barcelonada oynayan her futbolcu, barcelona taraftarının israil bayrağı açmasından dolayı benim için bitmiştir.

0|0
    0|0
  • Bence tartışmaya gerek yok tabiki tanrı vergisi yetenek olan Messi. Ronaldo çok şanssız bir insan zira Messi ile aynı dönemde futbol oynuyor..

0|0
    0|0
  • Messi diyodum ama artık sıkıyo.başka takıma gitmesi lazım.O yüzden Ronaldoo

0|0
    0|0
  • Bence her yönüyle Messi

0|0
    0|0
  • ikisi aynı yaşta değil o yüzden ben pek karşılastırmam ikisini,ronaldo messinin yaşındayken dünyanın en iyisiydi kısacası messiyi sevmem :)

0|0
    0|0
  • Ronaldo.

0|0
    0|0
  • ronalda candır be

0|0
    0|0
  • messi tabiki. futboldan azıcık anlayan herkes hemfikirdir ;)

0|0
    0|0
  • Ronaldo elbette.

0|0
    0|0
  • Sabri sarıoglu

0|1
    0|0
  • Geçen haftaya kadar Messi'ydi, artık Ronaldo...

0|0
    0|0
  • Ronaldo... :)

0|0
    0|0
  • ben Messi diyorum..

0|0
    0|0
  • 2 sıde guzel oyuncu ama ronaldo daha kalıtelı

0|0
    0|0
  • Şüpesiz ronaldo...

0|0
    0|0
  • Messi ulan

0|0
    0|0
  • maçlara ilgisi olan bayanlar her zaman 1 adım öndedir :D

messi 42 gol atmış :)

0|0
    0|0
    • en büyük hayallerim justin bieberle foto çay felan bide pablo martin batallayla çay foto felan bide maç yapmak isitoym batallayla :D:D:D

• ben bursasporluyum :D:D:D doğal olarakta bursada yaşıyorum :D:D:D:D benim tanışma şansım olabilir ama :D ne ben onun dilinden ne o benimdilimden anlayamayz:D

• dün battalia yı izledinmi :D yine gol kaçırdı :D kasımpaşa feci takım ya şota çok iyi hoca.

ingilizce felan anlaşırsın ya orda sorun olmaz

• hangisi yakışılıysaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • tabiki mahmut tuncer

0|0
    0|0
  • messidir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• bence ronaldo. bir futbolcunun kişiliğe de önemli benim açımdan

0|1
    0|0
  • karakter olarak messi,oyun ronaldo.

0|0
    0|0
  • futbolla çok ilgili değilim ama ronaldo itici geliyo messi daha sempatik bence

0|0
    0|1
  • Messi Ronaldo yu sevmem

0|0
    0|1
  • Kesinlikle Messi..

Gelecekte Neymar..

0|0
    0|3
    • kesinlikle kızçem messi ci yaptın beni :D

• ronaldo sonra neymar .p

• Messi'de tip yok bi' kere.. Dünya'nın en iyi futbolcusu dediğinde karizma olacak ! ^,^

Oyşshh, cevabımı'da löps diye yapıştırmış hemen, Aferin pis 6s'li asdnşksmad (6s)

• Messi'ye nedense hiç ısınamıyorum :S

0|0
    0|0

• Ronaldo..

0|0
    0|0
Yükleniyor...