Sizce okul değiştirmelimiyim?

sınıfım çok kötü.fazla gruplaşma var ve ben hiçbir gruba dahil değilim.tek bir yakın arkadaşım yok.yakın arkadaşlarım hep başka sınıfta -larım dememe de bakmayın 3 tane samimi arkadaşım var. onların arkadaş gruplarıyla da aram iyi ama normal arkadaşız yani. ve aynı sınıfta olmayınca hep bir arada olmayınca tam olarak o gruba dahil olamıyorsun , sonradan katılmış oluyorsun çünkü.

eski sevgililerimle de aynı okuldayım ve kimse için hiçbir zaman gerçekten değer verdiği biri olmadım ilişki konularında. bir şeyler yaşadık ama onlar için gerçekten sevdikleri kızlar hep başkaları oldu.sanırım bu konuda şanssızım.

seneye başka bir okula geçme ihtimalim var . tamam ilişkilerin bir sonu vardır ama arkadaş çevresi önemli. fakat gittiğim okulda herkes zaten arkadaş çevresini oluşturmuş olacak ordan bir gruba dahil olmak daha mı zor olur ? siz ne dersiniz sizce okul değiştireyim mi yoksa kalayım mı ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• böyüklerimiz dereyi geçerken at değiştirilmez demişler ancak bu tarz değişiklikler için farabi programi var die biliyorum.

konuya geliliyim, sanırım sorunun okulla veya seninle ilgili değil sadece düşüncelerinle ilgili, kendini değersiz hissettiğin apaçık, bence güzel olduğuna inanırsan güzel olursun, güzel diye düşündüklerinin yüzüne yakından bakmayı denemelisin :)

0|0
    0|0
    • söylediklerinin doğruluk payı var evet ama dış görünüşte oynamalar yapılarak bambaşka biri olunabilir burda biraz daha manevi şeyler de var hadi sevgili ne yapalım adamlar değer vermiyor ama arkadaş grubum da yok

• kızlar kendi aralarına nasıl guruplaşırlar bilemiyorum, ancak guruptan sevebileceğin birini gözüne kestirsen ve eksik olduğu yerde onu tamamlasan yani ne biliyim ufak jestler falan, zaten o kişi seni kendi gurubuna katacak ve diğer arkadaşları ile tanıştıracaktır diye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Kal.Gittiğin yerde o başka sınıftaki arkadasların da olmayabilir :)

0|0
    0|0
    • haklısın benim korkum da o işte.

• ama insanlar kendi arkadaş gruplarıyla bir etkinlik yapıyorlar gülüyor eğleniyor birbirlerine destek oluyorlar. benim ikili ilişkiyi aşamıyor . mesela bu cumartesi arkadaşımla gezeriz dedik sonra kendi arkadaş grubuna önceden söz vermiş maça gideceklermiş mesela onun arkadaşlarıyla ben de tanışıyorum ama ben çağırıldım mı hayır demek istediğim buydu

• Ya takılma böyle şeylere diycem de baya takmıssın sen.Başka arkadaslıklar kurmayı dene sen de o zaman

• mesajını tamamını okumadımm hiçç durmaaa ordan uzaklaşş ordann sosyalliğini kaybeteblrsin

0|0
    0|0
  • Kesin değiştirmelisin bence.

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum ama ya öyle daha kötü olursa ?

Kızlar Ne Diyor 1

• kaçtasın sen

0|0
    0|0
    • 10. sınıf bitecek aslında 11 ' e gitmem gerekiyordu fakat bir sene geç gittim

• o zaman başka okula gidebilirsin sorun çıkmaz

• orada bir arkadaş grubu bulmakta zorlanmaktan korkuyorum

Yükleniyor...