Bu kız bana bakmaz bro

Gördüğüm,beğendiğim bir kızı hiç bir şey denemeden bu kız bana bakmaz deyip geçiyorum.Ancak dışarıda ummadık insanları ile ummadık insanlarla birlikte görüyorum.Başka erkeklerde de var mı böyle bir şey beyler yani siz de bu kız bana bakmaz diye geçiyor musunuz ? Ben çok korkuyorum hiç harekete geçemiyorum ne yapsam :/

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Korkularının üzerine git. Belli ki tereddütte kaldıkların senin duygularının önüne geçiyor. Bunu ya kıs ya da yok et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• çabalamadıgın sürece kaybeden sn olursun.. Denemekten kimse ölmemiş .. Nasibin varsa olur zaten yoksa eyvalla der çekip gidersin.. En azından ilerki zamanlarda bunun pişmanlığını yaşamazsn.. Denemekten asla korkma hani derler 'isteyenin bir yüzü kara vermeyin iki' bilmiyorum ne alaka ama biraz cesaret ;-D

0|0
    0|2
  • Yanlış yapıyonuz olum ondan sonra kızlar hiç olup gidiyo.

Yemezler sizi nolcak sanki.

İşte o hödükler var ya, onlar nasılsa kaybedecek bişiyim yok kafasındalar.

Sizinde kaybedeceğiniz bişi yok.

0|1
    0|0
  • Aslında o kız sana bakabilir ama sen o kadar odleksin ki hayranlarnın bile küstürürüsün

1|1
    0|0
    • haklısın ne diyim :( ama birkaç tecrübem oldu yani denemem çıkma teklifi denemesi.o kadar çok sert bir şekilde reddedildim ki özgüvenim yerle bir oldu bir daha düzelmedi.artık kızlara yaklaşamıyorum korkuyorum.bir daha reddedilmek istemiyorum.

• reddetsinler nolucak o onunla alakalı bir şey Brad Pitt bile kız arkadası tarafından aldatılmıs en yakısıklı donemlerinde sonra reddedilmiş yani demek istedigim sence kim neyi hakediyor istedigi kadar ovünsün cok kusur olan havalı oluyor asıl

• Ayrıca Adriana Limayı sever misin bilmem ama onun kocasını düsün sence cok mu denkler yani kime ne aslında

• orasını bilmezsin yanlış düşünce

0|0
    0|0
  • bende birisi için öyle demiştim doğru demişim o bana bakmıyor.

1|1
    0|0
  • daha 1-2 saat önce ilkokul öğretmenimle sohbetimiz sırasında bu konuya da değindik.

bu bana bakmaz deme kimse için. kendine güven. seni görmüyorsa bakmasını bilmediği içindir.

0|0
    0|0
  • kızlar cesur, özgüveni olan erkek ıster.

0|0
    0|0
  • Evet bende diyorum.

Oha o bana bakmaz diyip platonik sevgi besliyorum kalp deliklerimde

0|0
    0|0
  • her kimse istediğin seni görmesini sağla..

0|0
    0|0
  • o zman slla o kzları boşvr kneden bişe snn kzları napcan .d

0|0
    0|0
  • o durum bndede var hatta birisi vardı baya yakısıklıydı ilgilenmez bnle bılıorm ama ılgılenmeye başladı bunu bıle acaba bnle dalgamı gecıor dıe yorumladım yanı özgüven eksıklıgı cok kotu bırsey...

0|0
    0|0
  • candan ümit kesilmez!...

0|0
    0|0
  • o cok guzelse sen degilsin bence deneme uzulebilirsin. ama eger ben uzulmeyi goze alirim diyorsan dene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aynı ben :D zamanla sindiriyorsun dostum :D zamanla alışıyon ulan tipsiz erkeklerin yanında köfte gibi kızları görünce insan iç geçiriyor ama güven vermiyor buna bakarlarsa bana da bakarlar yok öyle bir şey rezil olmaktansa vazgeçmek daha güzel yapabiliyorsun aşkını içinde yaşa :D maliyetsiz sorunsuz :D inan bu seni hayata bağlar

0|0
    0|0
  • öyle birader ne tipsizlerin yanında taş gibi hatunlar var.olmaz diyorsun ama millette oluyor.bizde o çok güzel beni etmez korkusu oldukça zaten hiçbir yere varamayız.denemek lazım,kaybedecek birşeyimiz yok kazanacak çok şeyimiz var ama işte şu korku herşeyi bitiriyor.azcık cesareti olanalr denesinler

0|0
    0|0
  • kızlara direk açılcaksın birader oyle sessız kalıersan dırek kaybedersun zaten biraz seklın olsun bakımlı ol yeter yanı he bazılarına bakıyosun kız fıstık gıbı erkek de ıs yok onlarda para pesınde zaten oyle kızlada ıs olmaz paraya bakan bugun senle takılır yarın oburunun kucagına gider mutevazi bir kız bulup gıdıp duzgun bı sekılde nıyetını duygunu acıcaksın sonrası zaten kızda bitiyo hacı oda hoslanırsa oylece gelısır bu ısler

0|0
    0|0
  • valla aynı durum bende de var..ve ben 32 yaşındayım...

bu arada sen haritacımısın..nickin(jeodemp) dikkatimi çekti..jeodezi kelimesin de zi yi silip yerine mp yazmışsın..o bakımdan sordum..

0|0
    0|0
  • daha o kadar güzelini görmedim :D

0|0
    0|0
  • Boşver bro. Onların ben ta ... sana bir şey olmasın.

1|0
    0|0
  • Zaten utangaç ve korkak insanlar en büyük şanslarını, korkaklığı ve utangaçlığı yüzünden kaybetmektedirler...

0|0
    0|0
  • sansini denemeden demiceksin..once bir sor belki bakar ne biliyorsun..hem hayir dese git dese ne bilim baska bir sey kullansa bile ne onemi var ki :) gulup gecersin en azindan denedim bro ama bakmadi dersin..

0|0
    0|0
  • aynennn bendensinn...bazıları neredeyse kızını ayaklarını öpecekler gibiii ayarlayınca da hava atıyrlarrr 2 dk hayarladımm diyee

0|0
    0|0
  • rekabet güzeldir:D

0|0
    0|0
  • Bakmaz dersen baştan kaybedersin zaten.Tip kadar önemli olan bir şeyde özgüven.

0|0
    0|0
  • Kendini aşmayı dene birkerede olacakları gör.

0|0
    0|0
  • boşver lezdir sen bu yakısıklılıkla ne kızlar götürürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...