Sevgilimin en yakın arkadaşı...

sevgilimle aram iyidir kendi yakın arkdasını da severim hepberaber takılırız işte. ancak bu günlerde samimi gözüksekde ortamda sevmedigim bir kız var var ve sevgilimin en yakın arakdasından hoslanıyor hatta belli etmekten canı çıktı artık basit birsey oldu. gittim once sevgilime söyledim arkadasımız icin sonra onunlada konustuk dikkat et bak kız tehlikeli bence dedim ( o da bana somut birsey soyle o zaman dedi ve işime karşmayın dedi) aslında kızın derdi benimleydi eski defterlerden dolayı. ve bunu kimse bilmiyor. sinirimden de çıldırıyorum ne etti yaptı içimize girmeyi başardı.ve artık gorusmeye basladılar. sevgilimde bana bosver karışma dedi. bende merak etme karışmam tabii dedim. ama arkdasın tav olup oyuna geldiginde ellerimi bağlayıp izliycem dedim. bu durumda ne yapmalıyım

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bende kinci davranma bırak hayatlarını yaşasınlar salla gitsin yoksa baş edemezsin

0|0
    0|0
    • ah işte o kadar kolay degil daha neler var...

Erkekler Ne Diyor 2

• Paranoid olabilirsin, bir psikiyatr görün ...

0|0
    1|0
  • daha bişey olmamış akışa müdahale etme

0|0
    0|0
    • iyide içim içimi kemiriyor. inan gülüyorum ama kızı boğasım geliyo. o kadar masum gözüküp basit davranısları varki anlatamam. zaten kimsenin yuvasını yıkıcak degilim ama ne yapacagım bilmiyorum

• rahat bırak böyle sen kendi kendini bitirirsin,yine üzülen sen olursun boşver umursama ,ama fazlada rahat bırakma,

Kızlar Ne Diyor 2

• neyse ne. karışma sen.

0|0
    1|0
    • söylemesi kolay oluyor zaten şüphem yok. ama yaşayınca saçını duvarlara vurmak istiyosun

• bi' şey yapamazsın ama şu anda diyeceğini demişsin zaten.

• kafana takıdan başka bişey takma canım...

0|0
    1|0
Yükleniyor...