Fitness le ilgili Soru Sorabilirsiniz?

Arkadaşlar 2 yıldır fitnessle uğraşiyorum araştırmayı ve ögrenmeyi seviyorum. Bu sporla ilgili akliniza takilan sorulari sorabilirsiniz beslenme suplement antreman programları hakkında.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tamam bana sut urunleri yasaklamdi ben evde spor yapiyordum fakat peynir kalkinca baya eksik kalmaya basladim hatta zayiflamaya basladim. Simdi bana ne onerirsiniz? Birde bu et proteinleri nasildir onlar iş gorurmu görürsede en iyisi hangisidir.

160cm 52 54 arasi kilo degisiyor ve kilo almak istiyorum bekar ve yalnizim. Bana onerebilecegin marketten alabilecegim haftalik olur aylik olur neler alabilirim?

Birde karbonhidrat tozları aldim fakat sadece gabiz yapti beni. Onlar bende işe yaramiyor daha cok mercimek et yesliklikler daha cok yariyor. Bunlari yedimmi kaslarimin kendine geldigini hissettiriyor. Onerilerinizi bu yönde tutarsaniz sevinirim.

Simdiden teşekürler

0|0
    0|0
    • Bu arada fiyat fart etmez herşey olur 😊

• @huseyinolcaybasturk yemek işini hallederim bir şekilde eksik geldiği yerde o takviye olacak sadece. Benim amacim aşiri kas degil zaten şampiyonluk icin yarisacak değilim. 60 kilo olsam yeter Bana. Bu yonde öneri verirsenjz daha iyi olur

• Usta bunlari uygula iste yazdim az once,
      O tur tozlara bosuna para verme. Yani daha cok tahil, baklagiller, meyve sebze ve protein agirlikli beslensen yeterki zaten. Kahvaltini sakin aksatma, azar azar cok cesit yemeye bak. Agrica oglen ve aksam yemeginden baska bu saatler de yemek ye. (Yagli olmasin) Kisacasi sıki beslen. Yapay sekerli seyler fazla yememeye bak. Yumurta ya bol bol kahvaltida, tavuk gogsu ya balik ye... meyve sebze her gun... boyle yani agabey. Bir turlu kilo alamiyorum algisini da kafandan cikarmalisin, her sey kafada basliyor ve orda bitiyor cunku. daha detayli konusmak soru sormak istersen ozelde mesaj atabilirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• 172 boyunda 63 kilo civarindayim fitnessa basladim hafif kasli olmak ve zayiflamak istiyorum yag yakici kullanmami bir zarari olur mu vucuduma kimyasal sonucta?

0|0
    0|0
    • Kaslı olamazsin çünkü östrojen hormonu salgiliyorsun yani erkeklerdeki testosteron hormonu salgilamiyorsun imkansız yani ;) yağ yakıcı olarak l-carnitin al iyisinden, ilaç olmadığı için rahatça kullanabilirsin

• Kasli derken sıkı bir vucuttan bahsediyorum kilolu olmadigim halde yag oranim biraz fazla cok sıkı bir vucuda sahip degilim. Haftada kac gun fitnessa gitmem yeterli olur?

• Haftanin 4 günü cok iyidir

• yağ oranını hızlı düşürmek için yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum cidden etkili oluyor mu ve zararları var mı?

0|0
    0|0
    • Doz aşimina dikkat ettikten sonra hicbir sorun yasamazsinız. düzenli antreman ve beslenmeyle beraber elbetteki etkisi oluyor

• teşekkür ettim 😅 daha sorularım vardı ama şu an aklıma gelmiyo

• Beni takip edip istediginiz zaman soru sorabilirsiniz

• Fitness fiziksel olarak biliyoruz kimyasal olarak napiyor? Yani ruhsal 😄

0|0
    0|0
    • Her şeyin başinda daha saglikli ve daha gosterisli bir vucuda sahip oluyorsun, bu zaten senin ozguvenini havaya ucuruyor. En onemli etkeni bu ruhsal yapida. Ama tabiki bircok ruhsal seye de yarari vardir. Yani ozguvenli olmak bircok seyi de beraberinde getiriyor, dsha fazla cevren oluyor daha fazla insanlarla tanisiyorsun, etrafindaki insanlari daha iyi taniyorsun. Kotu gununde yaninda olmayip da fitness la ugrastikdan sonra yaninda olanlar gibi ysni.

Ve en onemlisi de kendini daha mutlu hissediyorsun, yasama sevincin artiyor :) :)

• Huseyin bey masallah bizden once atladi tüm sorulara benim böyle başlık acmami beklemis galiba

• Fitnes ne demek. nasil haraketler yapiliyo

0|0
    0|0
    • Merhaba fitness saglikli olmak formda kalmak anlamında kullanilir. Her kas grubuna göre özel hareketleri vardır

Erkekler Ne Diyor 2

• gorende sancak arnold schwarzenegger ya da dan green

0|0
    0|0
  • Growth ne kadar?

0|0
    0|0
    • Abi streoit hakkinda pek ilgilenmiyorum piyasasını kürünü dozajınıda bilmiyorum

• yaw he he

• Keşke karşımda desen ya o lafı

Yükleniyor...