Sevgilinizle tartıştığınızda ne yaparsınız?

Sevgilinizle tartıştığınızda ne yaparsınız?Kestirip atma ya da alttan alma dışında..Konuyu nasıl dağıtıyorsunuz?

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım iyi bir sevgiliyim, bana herkesin içinde*git demesine rağmen önce gidip sonra yine o arkadaşlarının içindeyken yanına gidip niye durduk yere*çektin sen şimdi bana diye başlayıp onun da pişman olduğunu anladıktan sonra barıştık.Yani gurur meselesini abartmamak gerekiyor.Karşındakinin de sinirlenip saçmalayacağını bilmek gerek.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• yüzyüze tartışırsak ki yaptığım şey anında kalkar giderim.. telefonu kapatırım.. günlerce trip yaparım sürüm sürüm süründürürüm haksızsam bile bir şekilde ben haklı çıkarım!

1|1
    0|1
  • ben laf sylerim sinirlenip o bnden daha çok sinirlenir ve bana küser :D bende naz yaparak şöyle yamacına yamacına yanaşarak omuz atarım falan :) ya da bir roman havası gibi şarkı açıp karşısına geçip oynıyarak :):) ama ben gülerim falan kavga ederken barışız :)

0|1
    0|0
  • Daha önceden açılıp sonuca bağlanmamış bir konuyu farkettirmeden yine açıp dikkatini dağıtmayı denerim

0|1
    0|0
  • konuyu dağıtmak için hiç kavga etmemişiz gibi davranırım

0|1
    0|0
  • Tartışmada kim haklıysa özür diler ,konu kapatılır .Aksi halde yüzüne bakmam :)

0|1
    0|0
  • daha hiç kavga etmedik

0|1
    0|0
  • müstakbel eşimle tartıştıgımız zamanlar oldugunda o sinirliyse ben alttan alırım ama genelde uzlaşma taraftarıyımdır

0|1
    0|0
  • o nasıl tepkı verırse versın tartıstıgımız konunun sonunu getırmeye caalısırım.. konuyu dagıtırsak hıc bısey hallolmaz kı ...

0|1
    0|0
  • ben bol bol trip atardm herhalde en iyi yptgm sey

0|1
    0|0
  • haklıysam baya bir trip atarım haksızsam gönlünü alırım :D

0|1
    0|0
  • o ortamdan uzaklaşırım

0|1
    0|0
  • sevgilimi duvara çarpıp telefona sinirlenirim :(

0|1
    0|0
  • yanından koşarak uzaklaşırdım :))

0|1
    0|0
  • konuşmam 1 gün falan küserim o da barışmak için hep arar :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok sinir ederse görüşürüz der mesaj atmayarak ona ceza veririm

0|1
    0|0
  • telefonu kapayıp sıgara içerim en kralı bu :D

0|1
    0|0
  • önce küserim, 3 gün küs kalınca o kendisi mışıl mışıl gelir zaten..Tartışmada haksız isem de konu böylece kapanır gider:-))

0|1
    1|0
  • telefonu yüzüne kaparım..

0|1
    0|0
  • işim var diyip uzaklaşıyordum önceden şuan sevgilim yok olursada aynını yaparım sanırım :)

0|1
    0|0
  • yaramı deşme yaa daha dün tartıştık. işin kötüsü şuanda ayrımıyız değilmiyiz o bile belli değil

0|1
    0|0
  • tartışırım işte ne yapayım ki

0|1
    0|0
  • Sessiz kalıp sakinleşmesini beklerim

ileri gidiyorsada tekmeyi basarım

0|1
    0|0
  • zamana bırakıyordum ikimizde sakinleşince birbirimizi özleyince zaten ayrı duramıyorduk.

0|1
    0|0
  • ebesine atlarım

0|1
    1|0
  • sonuna akdar giderim

0|1
    0|0
Yükleniyor...