Dumbell alicam ama kol kası yapmak istemiyorum?

Bench press egzersizi icin dumbell alicam. Goguslerim buyuk ve sarkik degil ilerde sarkmamasi icin bu hareketi yapmaya basliycam ama kol kası yapmak istemiyorum. Kac kglik dumbell sizce iyi olur?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• 2 günde kol kası olmaz üzülme 😂😂 3 4 kg idealdir.

0|0
    0|0
    • Egzersizi 2-3 gun yapicam diye bisey soylemedim zaten.

• O kadar kolay değil kol kası yapmak onu demek istedim

En İyi Kız Görüşü

• 2.5 veya 3 al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 3 kg ideal

0|0
    0|0
  • la surada iki gram kas yapacan birak yap kol kasini sonra yaglar gozukuyor igrenc oluyo kadinlarda kollarina kas gelmeliki slkl olsun kollar

0|0
    0|0
    • Ben zaten sporcuyum kollarimda yag yok. Bu egzersizi uzun sure yapacagim icin erkeksi kol kası istemiyorum bunu kastettim.

• olmasin erkeksi steroid kullanmadan merak etme

• Merhaba öncelikle dumbell pres hareketlerinde ister istemez arka kol kaslarin calışir ama bayanlardaki testesteron hormonunun cok az salgilanmasindan dolayi öyle kolun falan cok buyumez hatta guzel bile durur.

0|0
    0|0
  • oklava gibi mi dursun istiyorsun :))

Kol kası bütün hareketlerde çalışan bir kas yapısı bulundurduğu için ister istemez gelişecektir. ve emin ol arka-ön kaslarında ufak bir yapılanma gördüğünde fikirlerin değişir. spor hayattır. kolay gelsin ;)

0|0
    0|0
  • Yapmazsın zaten merak röe

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 5 kilo al yeter sana ama şöyle bişey var ağırlığı kollunla kaldırdığın için kol bilek kemik yapın güçlenir ister istemez

0|0
    0|0
  • ne güzel bişey bu bencede spor faydalı bişey bende yarın tekrardan fitnese başlıcam kısa bı aradan sonra

0|0
    0|0
  • Kadın için doğru göğüs egzersizi dumbel değil dips hareketidir.

0|0
    0|0
  • :D güldüm istesende yapaman zaten korkma o gögüslerinde yağ kas degil

0|0
    0|0
    • Bende goguslerimdeki yag degil diye bisey demedim zaten?

• Sen spor yapiyosun diye sporla ilgili herseyi bilmen gerekmez. Sporla gogusteki yag erir ama onun yerine gogus kası olusur. Ben lisansli sporcuyum.

• bilmiyorum zaten ben öneri için diyorum sadece çok atarlısın :D gögüs erir ama gögüsün içinde oluşmaz kas onu diyorum erkek vücudu düşün içerden başlar kas oluşmaya memenin içi kasla dolmucak anlıcağın meme başka bişey gögüs kası başka bişey

• Omuzdan hareketlerbyap

0|0
    0|0
  • 5 sağ 5 sol 10 ile basla

0|0
    0|0
  • ambıll al a. m kası yap

0|0
    0|0
  • bench için dumbell ben mi cahilim?

0|0
    0|0