FIRAT AYDUNUS fenerbahçe maçındaki yiğitliği hep kayseri spora olan kartlar hakkında yorumunuz nedir?

FIRAT AYDUNUS fenerbahçe maçındaki yiğitliği hep kayseri spora olan kartlar hakkında yorumunuz nedir? bizim hakemler neden hep erkeklikleri anadolu takımlarına

Güncellemeler:
ama fb taraftarından beklemezdim ülkesi için slagon attı valla helal benden tebrikler

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Hakemler para ve fenerbahce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağlayacaksanız oynamayalım lan fırat ilk defa bize kırmızı göstermedi şaşırdım doğrusu kendisi beşiktaşlı olduğu söylenir

0|0
    0|0
    • Ne ilk defası geçen sene emenikeyi atamadı bu hakem bozuntusu

• Lan demeyen canere kırmızı verdi

• güç para şike üçlüsünden hep..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Baktı fb yorgun,4 gün sonra maçı var, ilk yarı gol atamadı, maç 0-0'a doğru gidiyor, belki de şansına kayseri gol atacak. Hiç riske atmadı hemen bir kırmızı kart ile bağladı maçı.

Geçen sene servise Emreyi atamamasi emenikenin saha disina ciktigini gormedim yalanini sıkmasi vs vs. bugunku kayseri macinda 2 tane sari olmayan pozisyonda 2 sari kart verip kayseriyi 10 kisi birakmasi skandaldir.
    azizin yarattığı duzenin adami...

0|1
    0|0
  • Fenerli o yuzden

0|1
    0|0
  • Fırat aydunus denen adama caner bir lan fırat dedi diye caneri oyundan atmıştı bu akşam şaşırdım açıkcası bize nasıl kırmızı kart göstermedi diye bu arada kayseriye çıkan kartlar doğru yani ne arıyorsun anlamadım kayseri futbol oynamıyor bildiğin kavga ediyor dövüşüyor falan.

0|0
    0|0
  • Para diye bir sey var

0|0
    0|0
  • Haksız galibiyetlere, gollere sevinen bir camia var ortada. Laf anlatmaya değmez...

0|1
    0|0
  • Amaç belli. Feneri şampiyon yapmak için analarını bile satar bu kansizlar

0|1
    0|0
  • ben size sorularımla açıklamalarımla beşiktaşı şampiyon yapmazlar yapamazlar demiştim

0|0
    0|0
  • Amaç feneri şampiyon yapmak

0|0
    0|0
  • madem hakemler Fenerbahçeden yana, son 4 sene için de 3 defa şampiyon olan takımın ismini bana söylesenize

0|0
    0|0
Yükleniyor...