Fenerbahçe lehine yapılan hakem hataları fazlalaşıyormu?

Ben fenerbahçeye bu kadar penaltı verilip rakiplerinin bu kadar kırmızı kart aldığı sezon hatırlamıyorum bunun açıklması varmı?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Baktı fb yorgun,4 gün sonra maçı var, ilk yarı gol atamadı, maç 0-0'a doğru gidiyor, belki de şansına kayseri gol atacak. Hiç riske atmadı hemen bir kırmızı kart ile bağladı maçı.

Geçen sene servise Emreyi atamamasi emenikenin saha disina ciktigini gormedim yalanini sıkmasi vs vs. bugunku kayseri macinda 2 tane sari olmayan pozisyonda 2 sari kart verip kayseriyi 10 kisi birakmasi skandaldir.
    azizin yarattığı duzenin adami

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabii sdjks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaş'ın oynadığı futbolun anca yarısını oynayan bir takımın hakem destekleriyle şampiyonluk yarışına girmeleri ve bilinçsiz taraftarlarının da sanki futbol oynuyorlarmış gibi şampiyonluk beklemeleri çok saçma.

Bana hakem desteği hiç olmayan, 1-0 lardan farklı sonuçlar olan, rakiplerinin kırmızı kart görmeden kazandıkları maç olan, penaltı golleriyle galibiyet elde etmediği maçları söyleyebilir misiniz? Ben bulamadım, karar sizin.

0|2
    0|0
  • Hatırlayamazsın çünkü bu sene zirve yaptılar bu konuda. kümede kalma mücadelesi veren 10 kişilik rakibine karşı penaltı kazanan takımın 1-0 kazandığı maç oluyor en fazla ama malzeme bu. Sorsan şampiyonluğu hak ediyorlar. Hadi lan oradan onun bunun çocukları sizi.

0|1
    0|0
  • bu normal her ülkede böyledir beşiktaşı şampiyon yapmayacaklar bugün bu dk artık herşey bitti

0|1
    0|0
  • Gs 3 haftadır penaltı alıyor kimse konuşmuyor fenerbahçeye karşı oluyor bu yorumlar

1|0
    0|0
    • Gs alıyorda ne oluyor sampiyonmu olacak onlara yapılıyor diye sizidemi kollasınlar 11 tane kırmızı az mı

• Avrupa kupalarına katılmasını sağlıyolar yoksa ceza gelecek yıla sarkacak fb maçını izlemedim pozisyonlara bakacam

Yükleniyor...