Şişli etfal hastanesi Fizik bolumu Ahlakı acıdan cokmus durumda

arkadaslar şişli etfal hastanesıne hıc gıttınız mı fızık tedavı bolumune bılmıyorum ama .Ben ılk defa gıttım ve sok gecırdım hastanenın hıc bır bolumu bu kadar ahlakı cokuntu yasamamıs bırtek fızık tedavı bolumu ahlaksızlasmıs.Hastalarla doktorlar ılgılenmıyor bır sey soracagınız zaman sankı kopekmıssınız gıbı azarlıyorlar ve hasta almamak ıcın odada oyalanıp duruyorlar.bana enfeksıyon kapmıs olabılırsın dıyorlar gıt randevu al dıyorlar baslarından atıyorlar .Sekreterlerı bıle ınsanları terslıyor soru soranları asagılıyor.Fızık tedavının tamamı boyle.Ben sıkayette bulunacagım sızde rahatsız oluyorsanız hastalara boyle davranılmasından sızde sıkayette bulunun lutfen.Hıc boyle bır durumla karsılastınız mı ?karsılastıysanız neler yaptınız ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım bunu hemen BİMER yaz,şikayet et.Başbakanlık iletişim merkezi.

1|0
    0|0
    • tamam sagol

• bunları arıcam ck saolun

• Buraya mail atarsın veya 150 valilik telden arayabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• snede onu aşşağıla görsün anyayı konyayı

1|0
    0|0
  • Alo 182 ye kaptır gitsin. Ben sulanırım, bağıran doktora ben de bağırırım. İşi inada bindirmesin, hastanede kıstıramazsam başka yerde kıstırırım.

0|0
    0|0
  • Sadece orası değil, birçok yerde sağlık sistemi çökmüş, doktorlar bıkmış. Lafa gelince, 6 sene okuduk diyorlar

1|0
    0|0
  • 182 yi ara şikayet et sağlık bakanlığı hattı ilgileniyolar anında aklında bulunsun.

1|0
    0|0
  • vay ahlaksızlar. yazıklar olsun onlara.

1|0
    0|0
  • terbiyesizler ne olacak.

1|0
    0|0
  • sağlık bakanlığının bir müfettiş denetmen bölümünü ara bakalım g.tünden kan alırlar onların

1|0
    0|0
    • vayy

• bimer işe yarar ama geç sonuç alırsın hergün binlerce mail atılıyo.yine de yaz tabi..ama telefonla da ara..hatta akp nin sağlıkla ilgilenen vekillerine sağlık bakanlığının adresine bikaç twit at .bunları okuyanlar var biliyorum.çabuk sonuç alırsın

• Şikayette bulunacağım diyip atma başında şikayet et.. başka hastanede boyle durumlar olunca tartışmışlıgım var iraz diş gösterince düzeliyor herşey

0|0
    0|0
  • Başlığa bakıp daldım...

ben gidiim

:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben hiç çekinmem.Direk yırtarım.Zaten bir cümbüş olunca millet doluşuyor işte tam o sırada yaapcaksın rezaleti :(

1|0
    0|0
  • Ahlaki açıdan çökmüş deyince fizik tedavi bölümünde zina yapıyolar sandım:))

1|0
    0|0
  • içim fesat lahn.aklıma neler neler geldi başlığı okuyunca :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...