Bütün umutlarınız yıkıldı mı hiç?

Birinden hoşlanıp sürekli ona güzel şeyler bahsedip her fırsatta hoşlandığnıızı belirtip yıkıldığınız an oldumu? Neden insanlar gerçekten bazen çok temiz duygularınzı anlamazlar?

Güncellemeler:
Kıskanıpta yanlış anlaşılmak kadar zor bir durumda yok.. Anlamıyorumki insan neden kıskanır düşünmek lazım gerçekten?

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz mı yav hayatımın aşkını bulduğumu sanmıştım.Onunla eğlendiğim kadar hiç kimseyle eğlenmedim.Hergün birlikte deliler gibi gezip çok saçma şeyler yapiyorduk o kadar eğleniyorduk ki bakışlarından hoşlandığını düşünüyordum.Evlerine gidip annesi,ablası o ve ben mutfak muhabbeti bile yapıyorduk,kahve yapıp fal bakarcasına günlerimiz geçti.Neredeyse 2 ay böyle geçti.Ve artık ona onu sevdiğimi söylemem gerektiğimi düşündüm.Yakın arkadaşımdan hoşlandiğini ve sürekli benimle vakit geçirmesinden onu kaybetmiş benimle görüşüyor onunla mesajlaşıyor aralarını yapmak durumundaymış.Arkadaşımda benimle birlikte sanıp kızdan vazgeçmiş ve ona açıldığım gün bana çemkirer onunla aramı bozduğunu söyledi.Hayatımda hiç bu kadar şoka uğramamıştım.Seninle onca vakit zorla mı gezdirdiğimi söyledim.Hiç birşey demedi gitti.Konuşmadık bir daha bir defasında ablasıyla yolda denk geldik evlerine cağırdı gittim.Bana nefretle bakıyordu bir daha ailesinden kim cağırırsa cağırsın gitmedim 5 yıl oldu görüşmedik hiç hala, denk bile gelmiyoruz .Halbu ki aynı sokaktayız.Özetle böyle bir umutlarımın yıkıldığı olmuştu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bütün hayallerim suya düştü, umutlarım yıkıldı..Şimdi yanında tahmin ettiğim kız varsa, onu zerre kadar hak etmiyor.En çokta bu koyuyor.Onu hak ettiğini, sevdiğini bilsen için rahat eder, için acıya acıya, onun mutlu olması adına, yarana tuz basar bir başkasına gitmesine izin verirsin.Ama o kişinin sevdiğin insanı üzeceğini biliyorsan, bir kaos yaşanır içinde.Onu ondan çok düşünürsün çünkü.Yine de onun tercihi bellidir.Ve yapabildiğin tek şey ona inat gülümsemek, gözlerinle ''Yıkamadın, hala ayaktayım'' mesajını vermektir...

0|0
    0|0
  • Umutlarımı yıktı :(

Peşinden koşsan basit oluyorsun,koşmasan sevdiğini nasıl kanıtlıyacaksın...

Ya kız olupta aşık olmak zor iş valla,erkek olsan istediğin herşeyi yaparsın aşık etmek için,ama kız olunca aşkını söylemek bile basit konuma sokuyor bizi :((

1|0
    0|0
    • erkek içinde aynısı ama valla ne zor durum dimi

• aynen sana katılıyorum. kızlar aşık olupta söyledimmi kendini küçük düşürüyo oluyo. erkek söyledimmi kızlar ona böyle bişey demiyo ama :( kızlar aşık olup içinde tutup acı çekiyo hep..

• bir erkek olarakta karsılık görememek daha zor ama arkadaslar

• temiz duyguları olan hemen terkediliyo maalesf :( beni mesleği için bıraktı giiti benm tayinimi bekleyemedi gitti o kadar güzel şeyden sonra bu bana çok koyuyo yaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Çok sevenin,kalpten yürekten sevenin kıymeti bilinmez bu böyle gelmiş böyle gider.acı ama gerçek...Ama o sevilen kişi,Kendini gerçekten sevene değil; mutlaka onu her defasında üzen peşinden koşturan,acı çektiren ve onu kendi sevdiği kadar sevmeyecek birine aşık olacak.!

1|0
    0|0
  • bazen hakikaten anlayamazlar.

bazen anlarlar ama anlamak istemezler.

senin hatun anlayıp, anlamak istemeyen sınıfa giriyor. seninle ilgilenmiyor acı ama açık ve net söylemek gerekirse. ya bir şekilde sevgini sonuna kadar yaşayıp tüketmek için herşeye rağmen onun yanında duracaksın ya da tüm kapılarını kapatıp sana gerçekten değer veren bir başka birini bulabilmek amacıyla yeni yollara koyulacaksın.

yapabileceğin başka birşey yok, üzgünüm.

0|0
    0|0
  • düğün hazırlıgı yaparken nişanlım tarafından aldatıldıgımı ögrendım yıkılmak butun hayallerın yerle bır olmasını o zman anladım

0|1
    0|0
  • oldu olmazmı ya :(

0|0
    0|0
  • oldu fakat asıl beni yaralayan benim bu kadar değer verdiğim insanlara kötü davranıp kırmam kendimden uzaklaştırmamdı :'(

0|0
    0|0
  • Yıkılmayan yalancının en önde kalanıdır anasını satım.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle seviyorsan böcek gibi ezileceksin...yalancı ve sahtekar olmalısın ki değerin bilinsin (.)

0|0
    0|0
  • Hayır.

Hiç bir zaman umudunuzu kaybetmeyin :)

0|0
    0|0
  • hemde çooookk büyüdkçe kıskanılıyo insan şanslı değilim yaa !

0|0
    0|0
  • tabiki yıkıldık

0|0
    0|0
  • Seni anlıyorum ama yapacak bırsey yok önüne bakmalısın elbet senı ıstedıgın gıbı bırı çıkar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• temiz duygularının olduğunu 4-5 ay ilişki içinde kaldıktan sonra anlarsın bir erkek senin için başka kızlardan veya yapmak istediklerinden vazgeçiyorsa seni seviyordur seni üzüp kavga edip ayrılmanızı istemiyordur. normalde herkezin bir düzeni vardır o düzeni değiştirip senin istediğin gibi yapıyorsa ona güven ve sev..

0|0
    0|0
  • ben anlatmıştım bikere sonuç değişmemişti, hayal kırıklığına uğramak istemedeğim için hayal kurmuyorum artık, ya da hayallerimi gerçeklerle aynı yerde tutmuyorum neyse aman öf :)

0|0
    0|0
  • ben 32 yaşındayım ve istediğim gibi bir sevgili,partner bulmakta umutluydum..ama anladım ki boşuna kürek çekiyorum,umutlarım yıkıldı..bu dünyada sap gibi,mal gibi gezmeye mahkumum..:(

0|0
    0|0
  • olmuştur. ama senin duygularının temiz olması karşı tarafı bağlamaz ki zaten. temiz duygu besleniyor bana diye kimse kimseden hoşlanmaz

1|0
    0|0
  • Bu hayatta onlardan daha önemli şeyler olduğu için o kadar da büyük bir yıkıma uğramadım.

0|0
    0|0
  • oldu, dağıttım herşeyimi kaybettim bir anda, yavaş yavaş topluyorum işte:D

0|0
    0|0
  • oldu tabi olmazmı ama anlamak ayrı karşılık vermek ayrı şey

0|0
    0|0
  • herşey karşılıklı ve iyi giderken bitmesi daha kötü ... bunu nerden mi biliyorum ::/

0|0
    0|0
  • Artık alıştık yıkılmaya

0|0
    0|0
  • Umut ? o ne yaa ?

0|0
    0|0
  • asla

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • O hisse her kapıldığımda daha güçlü olarak kalkıyorum ayağa.

0|0
    0|0
  • Yıkıldık ne kelime Çöktük Devrildik Battık :(

0|0
    0|0
  • çok kez yıkıldı hemde

0|0
    0|0
  • çooooookkkkkkkkk hangisini sayayım ki

0|0
    0|0
  • hayır çok sağlam umutlarım var :D

0|0
    0|0
  • yıkıldı şu tsk dan bir kurtulamadım ayar oldum bu arada foton çok ykaışıklıymış

0|0
    0|0
  • yıkıldı tabii

0|0
    0|0
  • anlamak istemedikleri için belkide.

0|0
    0|0
Yükleniyor...