Ne yapmaya çalıştığını anlamadım

2 yl önce bana sni seviyorum demişti ama ben onu sevmiyordum sonra okulda dönem değiştirdinde ona aşık oğumu geç de olsa anladım şans eseri söyleyebildim birşeyler yazdım ona beni defalarca reddetti bu yılın başı o da tesadüfen benim dershaneme kaydolmuş biz aynısınıftayken derste arkadaşına beni sevdiğini söyledi.Yakın arkadaşları sürekli beni inceliyor bazen ben gülerken veya sinirliyken bana gülümsüyor sene bitince onu görme ihtimalim bile yok zaman gittikçe azalıyor okul ve dershanem bittiğinde onu birdaha göreiyeceğim.onun için de aynı.Ne yapmaya çalışıor?

Güncellemeler:
kızlar neden yorum yapmıyor?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• cocukken olur ole seyler

1|0
    0|0
    • unutamıyorum ki...

• benim yıllardır dizimi tek bir kişi kanattı

• yara ıyılesmıyosa kesıp atarsın bır baskası gelır yıne kanatır anlatmak ıstedıgım ask kolay olmadıgı ıcın ask bunu sende yazmıssın zaten o sana sevdıgını soyledıgınde umursamamıssın ogercekten sevdıyse ondakı kanayan yaralar daha derındır

Erkekler Ne Diyor 5

• "bu sıralar boşum bu kız bana aşıktı bu süreyi bunla değerlendireyim amk dersane bitince kurtulurum"

0|0
    0|0
  • ya sen ayrıntıları boşver sen seviyo musun sevmiyo musun ona bak

1|0
    0|0
    • seviyorum fakat bana çok acı çektirdii

• onunla konuşsam arkadaşları hala aşık mısın diye sorarlar biliyorum :(

• herkesin içinde konuşma tabi bir yere davet et bir de millet ne der diye hareket etme çok boş bir iş olduğunu anlıcaksın bir gün

• aynısı başima geliyordu gölgelern gücü adına deyip tüm cesaretimi toplayıp kızın yanina gittim.

Pişman oldum geri döndüm

0|0
    0|0
  • bence elinde daha iyisi vardı seni red etti sonra baktı geri döneyim dedi boş zamanı değerlendirmek yani

0|0
    0|0
  • belkide unutmaya çalışıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...