Fitness'a yeni basladım hocam bu programı verdi sizce bu programla zayıflamam mümkün müdür?

boyum 178-180 gibi. kilom 80 . İdeal kilom 70-74 . vücut ölçülerim 90-80-111 . Hoca bana yeni basladıgım için kardio yapmamı söyledi. Yaptıklarım uzay-bisiklet-koşu bandı hepsinden 20şer dakika. Sizce yeterli mi? ben göbek içinde istiyordum ama hoca ona dair bişey önermedi. Ayrıca grup aktivitelerine katılıyorum. 2.5 km yürüyorum. bu program dışında önerebileceğiniz bir program var mı Mayısa kadar zayıflar mıyım acaba?
Fitness'a yeni basladım hocam bu programı verdi sizce bu programla zayıflamam mümkün müdür?

0|2
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bunları mi verdi beslenmen hakkinda bilinclendirmedimi ağırlık çalıştırması vermedimi bak bu şekil gidersen 4 ay sonrada sarkmalardan şikayetci olucan victory secret mankenleri ağırlık çalışarak o sert hatlara ulasiyir ve ağırlık çalıştığında kas yiikimi oluyor tekrsrda vücut onarmak için kas oluşumu için enerji harciyodun oturduğun yerden kalori gdiyor kardio olmali ama dozunda bol sans💪

2|0
    0|0
    • Hocam hocaaam sen nediyosan dogru.. verdigin program supperrr😀💪💪💪

• @BokatasatmasıcraR 😌😌

• Beslenmem hakkında bilgilendirme yapmadı. Sadece bunları verdi. Vücut alışana kadar bunları yap dedi. Bugün bodypump var ona gitcem mesela

En İyi Kız Görüşü

• Bizim salonda;
    15 dakika koşu bandinda tempolu yürüyüş
    10 dakika eliptik bisiklet
    10 dakika dikey bisiklet
    10 dakika yatay bisiklrt
    2 dakika stepper
    2 dakika kürek çekme
    3×15 mekik
    3×15 ters mekik
    2 dakika kum torbası yumruklama
    3×10 yüksek zıplama
    Cardio programı bu. Öneri olarak bakabilirsin. Bosu/zumba varsa onlara da katilmalisin. Özellikle beslenmene çok dikkat etmelisin. Çünkü %70 beslenme, %30 antrenman etkiliyor.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence yeterli. ben de baslayali bir ay oldu.30 dakika yuruyus kosu karisik kosu bandi.20 dakika bisiklet ve 6 7 kol calistiran hareket. ayrica yeme icmeye dikkat ettim.1 ay 5 gunde 12 kilo. voy 183 107 den 95 e dustm

1|0
    0|0
  • boy uzun, dediğin 80 kilo da hiç gözükmüyor zaten kol ve bacaklar ince doğuştan şanslısın
    spor yapmadıysan uzun süredir spor hocası haklı, hemen ağır hareketlere girince gündelik yaşamdan geri kalıyorsun ağrı ve uzun dinlenmelerden dolayı, vücut alıştıktan sonra girersin o karın ve kalça hareketlerine

0|0
    0|0
    • Evet şimdi alıştı vücudum mesela

• maşallah boy pos yerinde

1|0
    0|0
  • şu an için güzel , fakat aç karna yaptığın kardio her zaman optimum sonuç verecektir benden söylemesi :) kolay gelsin. İşin kolay.

0|0
    0|0
  • sporda bölgesel zayıflama olmaz her yerden incelme ve yağ kaybı başlar o yüzden göbeğe odaklanma sadece

0|0
    0|0
    • peki program her yerden olması için uygunmu kilo verebilirmiyim

• işte şimdi başarıyı hakettin devam et tebrik ederim seni

• insallah sonuc güzel olur.

• sen hocana bakma onlar daha çok para almak için seni yavaş zayıflatır. Zayıflamak istiyosan her gün en az 15 dk koşu yap yürüyüş bisiklet falan boş bir işe yaramıyor. Atlayabildiğin kadar ip atla çok kalori yakarsın ve bölgesel çalışmak istiyosan yanlara ve midene hocandan program iste göstersin sana ayrıca ağırlık çalış kendini zorlamadan ağırlıksız yine yavaş kilo verirsin

0|0
    0|0
    • hocaya söyledim. daha yeni basladıgın için bunlar yeterli sana dedi valla. ağırlık derken dambıl falan mı.

• deli gibi ağırlık kaldırmayacaksın zaten 3-5 kilo ile omuz göğüs çalış bacak çalış daha iyi olur senin için ama yinede sen bilirsin tabi

• dur hocaya söyleyeyim yarın bakalım.

• Öncelikle vücudunun cok güzel olduğunu söylemeliyim ama illa vereyim kilo diyorsan program güzel. ancak göbek eritmen için mekik şart. ve cok az da olsa ağırliklarla calismalisin.

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim ama hoca bunları söyledi bana. ağırlık derken ne mesela evde kendim yapsam.

• Dumbellarla kollari calistirmaktan bahsediyorum

• hımm anladım peki

• Arkadaşlar güzel öneriler vermişler ama herkesin bünyesi aynı değildir Yediklerinde dikkat ettikten sonra bence de mayısa kadar istediğin fiziğe ulaşırsın ama yinede uzmanlardan bilgi alsan senin için çok daha faydalı olur. Sağlık bu şakaya gelmez :)

0|0
    0|0
    • Hocaya söylüyorum ama sen daha yeni başladın deyip duruyor sürekli

• ideal kilon 74 mü?
    65 ol

0|0
    0|0
  • 180 var mısın sen ya

0|0
    0|0
    • Evet varım

• Gordum bu arada incelmis gibisin posturun de duzelmis ama bence diyetinde bir sıkıntı olabilir yaptigin egzersiz fena kalori yaktirmaz yani

• Fitnessda kilonda azalma olmayabilir ilk zamanlar. Ama hacmin kuculuryag oranin azalmistir

• fiziğin iyimiş abla

0|0
    0|0
  • Yazilan ölçülere sahip kızla resimdeki kız synı kız mı 😵

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bacakların zayıf görünüyor ama biraz basen var onuda halledersin 😅 göbek ve beli incelttikten sonra çok hoş olur

0|1
    0|0
  • Yeterince zayıfsın zaten

0|1
    0|0
  • hayırlı olsun minnoş zayıflarsın tabi

0|1
    0|0
  • nesi zayıf bildiğin kilolusun basen ve göbekten

0|0
    0|0
    • Biliyorum kilolu olduğumu sadece 5 kilo fazlalığım var tatlım.

• 6-7 kilo ver bence çok kilolu değilsin ve güzel bir iskeletin var verirsen güzel olur

• Temennim o ama bakalım

• Boyun 1.68-1.70 gibi

0|0
    0|0
    • 178 boyum. kilo oldugu için öyle gözüküyor.

Yükleniyor...