Evlendiğiniz kadını aldatır mısınız?

Evlendiginiz sevdiginiz iyi bir kadını aldatır mısınız neden hep erkekler bu kadar aldatıyor aldatmam desede ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• evlendiğim kadını asla küçük düşürmem.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bunun cevabı çok uzun ve çok zor. Sebebi yine kadınlara dayanıyor. kadınlar neden aldatır peki konuya tersinden bakarak gidelim. kriterleri vardır uymaz tak der aldatır. nedir adam pistir. adamın ağzı kokar. adam kıllıdır. adam çirkindir. adam öpüşmeyi bile bilmez. adam krodur. adam ayıdır. adam hanzodur. adam acelecidir. horoz gibi kendini düşünür. kabadır. nazik deyildir. saygılı deyildir. bu daha başı şimdi tam tersini alalım ele erkek evlendi ne umutlarla.. dışı seni içi beni yaktı misali kadının da fevkalade agzı kokar birrr. teni kokar ne yparsa yapsın ikii... güzel çirkin tartışmıyorum ama aaaa her yer çatlak çatlak çorak toprak gibi.. amanın göbekte aşagı sarktımı bebek gibiii... haaa hijyen yok bakım yokk vajin kıllı kokuyor. akıntısı var bakımsız vs vs soğuk buz gibi cahil. vs vs al sana aldatma sebebi binlerce hemde

2|0
    0|0
    • Kadin her zaman bakimli olmalida agzi niye koksun ki :D fircalar:D

• agzimi kokuyodu :D

• hayır başka başka

• Büyük konuşmayayım ama evlendiysem aldatmam. Evlenmişim ki gerçekten çok saygı duymuşum. Bir de bunun vicdan boyutu var bir ömür boyu o azapla yaşanmaz.

3|0
    0|0
    • ama bazilari gururla anlatiyor orda burda..

• O kadar detayına girip sormadım. Mesela bir devlet kurumunda çalışan arkadaşım, orada ki kendisi gibi evli olan 37 yaşında ki bayanla ilişki yaşadığını anlatmıştı. Kısaca insanın içinde varsa hiçbir şey engel olmaz ne evlilik ne de başka bir şey...

• OHA bidr kadinda evliymiss

• Aldatan Sadede Erkekler Değil Ama .. Kadınlarda da Aldatma Oranı Yüksek .. Sevgi Ve Saygı Olmazsa Aldatma Kaçınılmaz olur ..

2|1
    0|0
  • Allah kimseye göstermesin konusu bile zor aldatılmamalı ne kadın ne erkek.

4|0
    0|0
  • Aldatabilirim bu konuda bana pek güven olmaz. Ama aldatmasını istemem . Hem suçluyum hem güçlü ve itici. :/

1|0
    0|0
    • Olsun sonucta hatanin farkindasin oda bisey:D

• aldatıcagım kadınla nie evlenıym

2|0
    0|0
  • Aldatmam.

2|0
    0|0
  • Sevdiğim kadını anlatmam pardon aldatmam.

1|0
    0|0
  • Hayatımın Aşkını bulursam neden aldatayım Galiba Bulmama az kaldı :)

1|0
    0|0
  • aldatmam bence erkeklerin yaptığı en büyük yanlış bu;)

1|0
    0|0
  • cinsel yönden beni tatmin etmiyosa aldatırım

1|0
    0|0
    • o erkeklere dusen bir konu..

• hahaha :D Hoştt

• gel seni memnun edim

• aldatıldım...14 yıl sonra...insanların ne kadar nankör olabileceğini gördüm...

neden aldattığını düşündüm durdum...

para var...huzur var mutluluk var...seks var...gezmeler tozmalar tatiller var...dayak yok küfür yok kavga yok ...peki eksik olan neydi ?

hiç bir şey...buna kısaca rahat batması diyorlar...

0|0
    0|0
  • Refah düzeyimiz iyi ise seviyorsam güzel ise bana değer veriyor ise aldatmam.

0|0
    0|0
    • cirkinse :D

• çirkin bir kızla evlenmem herhalde yüzune bakamadığım kadını yanıma alıp ne yapcam? Zaten aldatmamak için güzel kızla evlencem :D

• himmm iyi mantik:D

• kesinlikle aldatmam:D

0|0
    0|0
    • ne guluyon :D

• hahaha:) soze kalir zaten hepp:)

• yok tabi ciddiyim, ama şimdi söyledim hoşuma gitti:D

• aldatmam tabi ama bir gün tecavüze uğramaktan korkuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hayatın ne göstericeğini kimse bilemez hiç beklemediğin biri yüzünden büyük üzüntüler yaşanabilir bunun bir belgesi yok

2|1
    0|0
  • kadınların düşmanı kadınlar tatlım kadınlar öyle birşey ki evli erkeklerle bile bile görüşüyorlar bile bile birlikte oluyorlar ikinci kadın olmayı kabulleniyorlar gurur yok bazılarında erkekler evde kedidir işte dışarda arkadaşlarına hava atacaklar ya güya erkekliklerini gösterecek o yüzden kadınlara asılırlar eşlerini aldatırlar bu iki kesimde kendine saygısı olmayan insanlardır

2|0
    0|0
    • güzel cevap

• ayy cok kotu ya aldatilmak haklisin ama parasi olmayanlarda bir sekilde yapiyor

• evet içinde varsa yapıyor malesef

• her an her şey olabilir. o yuzden kimseye hayatının sonuna kadar birlikte olucakmışsın gibi güvenmiceksin. kocan bile olsa.

1|0
    0|0
  • Sevmesi ve iyi bir kadın olması aldatmaması için geçerli sebep sayılmıyor kimisine göre ...

0|1
    0|0
  • ya cidden zor , ama şu ger.ekçi tr de bu illet hızlla yayılıyor , sebepleri çok var ..

0|0
    0|0
    • evett herkesde bir boynuzlama Allahtanda korkmuyolar.

• nerde , saygı sevgi bitmiş ... kadın ayrı , erkek ayrı ama bu işi erkekler yapmasa kadınlar bir şey yapamaz , iş onalrda bitiyor..

• aldatmaya can atanların neden evlenmek ıstedıklerıne anlam verememişimdir o.O

0|0
    0|0
    • iste camasir bulasik sorunu hallolsun ozentilikk

• hizmetçi arıyor kendılerıne şerefsızler acık acık hızmetcı aranıyor desınler eş dıyeceklerıne ... evlnemeyıp alayına gıtsınler bencıl erkekler..

• aynen ya koklerine kibrit suyu:D

• aldatırlar, gözleri doymaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...