Galatasaray'da denizli aşısı neden tutmadı ve sana göre kurtuluş reçetesi nedir?

avrupa fatihi gittikçe dibe vurdu ve gelecek parlak değil.
sizin karanlık kriz dediğiniz benim için hafif sisli hava diyen denizli neden başarılı olamadı ve ayrıldı?
eskisi gibi avrupayı titretmek için kurtuluş nedir nasıl olmalı neler yapılmalı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Denizli çok pollyanacilik yaptı. Onlar arkalarında bizim nefesimizi hissedecek diyordu ortada ne nefes kaldı ne de umut

Basari reçetesi mali yapıdan geçer. Demirörenden sonra Orman gelip düzeltemese hala aynı tas ayni hamam olurdu. Simdi gs yede bu tarz yeni yönetim şart yoksa Aysalin kupalarla göz boyayıp taraftarı kandırıp takimin geleceğinin enkaza çevrilmesini kimse engellemeyemez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• sana şunu söylim galatasaray bitmez bitemez neden mi çünkü türkiyenin yarısı gs li artı evet borçları var ama ondan çok daha fazla gayrimenkulu var ve genel kurul bu mülkleri elletmiyo birileri de oraya konmak istiyo işte bütün mesele bu birgün kuruldan izin çıkar da mülkler paraya çevrilirse ortada yicek birşey kalmazsa o zaman bak sen gs nin haline ayrıca hadi bizim borcun karşılığı var ötekilerin de bizim kadar borcu var ama karşılığı nerde yok onun için çok takılma bunlara

0|1
    0|0
  • Gelecek sezon için doğru adımlar atılması gerekiyor. Şu anda adı geçen Rudi Garcia dışındaki yabancı hocalar gerçekten iyi isimler. Özellikle adı geçenler arasında Sampaoli takıma dinamik ve kalite katacak bir isim

0|1
    0|0
  • Bak sorun ne biliyormusun. Ünal Aysal ve transferleri. Melo, snejder, Bruma, Telles, Hamit, Drogba gibi daha birçok transfer yaptı neoldu Avrrupadan men edildiniz. Siz gidin sorun ilk ona neden bu kadar transfer yaptın da bu duruma sokdunuz bizi diye.

0|2
    0|0
    • o herifi geldiği günden beri sevmem hele yancısı tulun yalakasından tiksinirim...
      imparatoru gönderdikleri gün büyük ah ettim o pisliklere...

• Yazık oldu mustafa hocaya bu takıma guardiola gelsin bişey yapamaz ki kadro yok çünkü. Bence sezon sonuna kadar yerli bir hocayla anlaşma yapılması lazım sezon sonuda lucian favre'nin gelmesi lazım takım oyununu ondan iyi oynatan birini görmedim ben çok iş yapar

0|1
    0|0
  • G4l4ts4r4yin bir alt ligde olmasi kurtuluşu olur:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...