Futbolda fizik gücü mü teknik mi?

Münazara var ve ben futbolda tekniği savunuyorum acaba örnekler ve niye futbolda teknik açıklayabilirmisiniz?

Güncellemeler:
Futbolda fizik gücü mü teknik mi?
Futbolda fizik gücü mü teknik mi? önemli

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Teknik ancak sürekli tekrar edilerek geliştirilebilir bruce lee demiştir ki "ben on bin tekmeye bir kere çalışmış kişiden korkmam ancak bir tekmeye on bin kere çalışmış kişiden korkarım." Beucu lee'nin burada bahsettiği olay mükemmel tekniktir aynı şey futbol için de geçerlidir bir atış şeklinin defalarca çalışılması sonucu gelişmiş teknik topa mükemmel bir falso verir ve tam istenilen yere gitmesini sağlar defalarca çalışılmış çalımlar maradona ve messinin dans edercesine rakiplerinden sıyrılmasını sağlamıştır ve ayrıca unutulmamalıdır ki futbol bir takım oyunudur saatler süren antrenmanlar ile geliştirilmiş çeşitli pozisyonlardaki pas teknikleri takımı en zor rakiplere karşı bile zafere götürür. Eğer olay fiziksel güç de olsaydı defalarca vücut geliştirmede ödüller almış arnold dünyanın en iyi futbolcularından olurdu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• vallaha bir futbolcu olarak ikisi de çok önemli derim ama teknik en başta gelir abi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Messinin küçüklüğünde yaşadışı fiziksel sorundan ve şuanki konumundan tekniğinden bahset. Elbette fiziki olarak bu yeteneği kullanabilecek düzeyde olmak önemli. Yetenekli tekniği yüksek olup fit değilse bunu kullanamaz. Ayrıca fiziksel özellikler daha kolay geliştirilebilir. Teknik çok daha özel bişey.

1|0
    0|0
  • bir futbolcu ya zeki olacak ya hızlı olacak ya da çok güçlü olarak bunların hiç biri yoksa futbolcu olamazsın bir tanesi varsa orta takımlarda oynarsın hepsi varsa büyük takımlarda oynarsın

1|0
    0|0
  • Skill Skill

0|0
    0|0
  • Barcelona takimini analiz et, sonuca ulasirsin

0|0
    0|0
    • futbol hakkında analiz edecek kadar bir bilgim yok

• Tek yasiyorsun, is-okul is okul belli bir zaman sonra hayattan soğursun, amacin kalmaz, pislikten düzensizlikten belli bir zaman sonra kendine bile zaman ayiramazsin ama disiplin li bir sekilde, tertipli, düzenli her seyi yerinde ve zamaninda yaparsan hayattan zevk alir kendi zevklerinede zaman ayirirsin.. Teknik=duzen
      Anlatabildim mi?

• Ronaldo ile messi yi karşılaştır :D

0|0
    0|0
  • calim atmak onemli

0|0
    0|0
  • Teknik sonra fizik 2 si birarada olursa efsane

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!