Galatasaray gelecek yıl şampiyon olur mu sizce?

Bence olur çünkü zaten bu sezon bitti Galatasaray için, o nedenle şimdiden gelecek sezonun hazırlıklarını yapmaya ve kadrodaki oyuncularını geliştirmeye başladı.

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yönetim kafasıyla aslında hiç şampiyon olmasak daha iyi olur adam gibi teknik adam yok oyuncular desek adam gibi kadrolar yok borçların olma sebebi de sanırım boş yere harcanan paralar gsliyim ama gsden umut görmüyorum seneye de zor belki 2 sene sonra olabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben önümüzde ki sezon büyük bir başarı bekliyorum Galatasaraydan. Bu dönem böyle kötü geçti ama daha geç değil. Gelecek sezon için hazırlananıp hırs yaparlar umarım

0|0
    0|0
    • Büyük başarı derken ne gibi büyük bir başarı?

• Geçen sezon ki gibi bir başarı mesela.

• bu sezon çok fazla transfer yapamayacaklar mali kriz nedeniyle. zaten takım bu sezon kötü olduğu için piyasa değeri de biraz düşecek.

Erkekler Ne Diyor 24

• İbrahimovici mi alacak yoksa

0|0
    0|0
    • galatasaray ile ilgili transfer ümidim yok benim. kulübün borcu büyük.

• Rakipler çatır çatır transfer yaparken sen ucuz topçu bulacaksın , sence şartlar eşit mi

• değil

• seneye şampiyon Trabzonspor olacak 8) 50. yılımızı kutlayacağız kupayı aldıktan sonra 8)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen öyle olur diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Olabilir mümkün

0|0
    0|0
  • güzl görüş ama gelecek yıl galatasaray anca kendini toparlar gelecek yıldanda ümit yok. s ama ondan sonraki senelerde üst üste 3 kere felan şampiyon olur yine kapatır açığını rahat ol :) <3

0|0
    0|0
  • 😄 yav he

0|0
    0|0
  • 4-5 yıl salatasaraydan bişey beklemeyin

0|0
    0|0
  • elindeki oyuncuları satacak muslera sneijder gibi, avrupayada gidemeyeğinden iyi oyuncular gelmeyecektir maddi durumu ortada. en az 3 sene şampiyon olamaz galatasaray

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • bence hiç olamaz yakışmıyor şampiyonluk gs ye -,-

0|0
    0|0
  • Küme düşer

0|0
    0|0
  • Çok zor 😂

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • Cem uzan ın cezası olmasa başkan olsa 20 puan fark bile atarız güzel transferler yapar o adamda para b*k

0|0
    0|0
  • Gelecek kadroya bakmak gerekir. Ona gore yorum yazarim.

0|0
    0|0
  • olamaz en az 2 yıl kaybetti gs

0|0
    0|0
  • beşiktaşı izlemiyosunuz hiç sanırım :)

0|0
    0|0
  • galatasaray 3-4 sene sampiyon olamaz

0|0
    0|0
  • en az 2 yil daha toparlayamaz gs

0|0
    0|0
  • insallah be canım

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak diyorum ki en az 3 sene şampiyon olamayız.

0|0
    0|0
  • beter olsun

0|0
    0|0
  • 5 sene gs den bişey beklemiyorum (gslıyım)

0|0
    0|0
  • iyi yapılanmaya gidilirse olur Cem Uzan başkan olursa Avrupa şampiyonlıuğu garanti bence :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...