En yakındaki kitabın 93. sayfasının 4. cümlesini yazabilir misınız?

Kötü alışkanlıklar oluşturarak atşle oynamayın. -konsantrasyonun gücü kitabından bu cümle çıktı.bakalım ne kadar ilginç cümleler çıkıcak :)

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• televizyonu acık unutup ıssız uykulara dalınmış hüzünlü bir otel odası gibi seviyordum onu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Olağandışı gelir ve karlar ile olağandışı gider ve zararlar arasındaki pozitif farkı gösteren olağandışı kara, fon çıkış gerektirmeyen kalemler eklenir ve fon girişi sağlamayan kalemler bu kardan indirilir.

0|0
    0|0
  • for(k=0; k<i; ++k)

printf("%d\n",array[k]);

aynen bu yazıyor...

0|0
    0|0
  • Ve daha sonra zeynebi yataga oturttu fermarını çektıgı anda...

1|0
    0|0
  • Faust :Onu çok sevdiğim için gözümün önünden hiç gitmiyor,hatta İsanın vücudunu bile onun dudakları değdiği için kıskkanıyorum!

1|0
    0|0
  • Jack gelmişti.

1|0
    0|0
  • إنَّ الصِّدْقَ يَهْدِي إلَى الْبِرِّ وَ إنَّ الْبِرَّ يَهْدِي إلَى الْجَنَّةِ وَإنَّ الرَّجُلَ لَيَصْدُقُ

1|1
    0|4
  • 2004 ün Kasım ayında fildişi sahilinde ,hükümete bağlı birlikler Fransız askerlerinin üzerine bomba yağdırmış hemen ardından da hükümet birliklerininin Fransız askerlerin karargahını , İsrail casus uçakları sayesinde belirleyebildikleri ortaya çıkmıştı.

0|0
    0|0
  • İşyerindeyim, Muhtasar Vergisi Tahakkukunun 4. Satırı;

Borç 271,14 TL

1|0
    0|0
  • Property ve olayları CheckBoxList gibi diğer liste kontrolleri gibidir.

1|0
    0|0
  • ufolar hiç bir zaman gerçek olamadılar . sırf cevap olsun die baktım kitaba azcık saygı baska bişi degil

0|0
    0|0
  • "Uzun bir birbuçuk dakika sonra, dala dokundu ve bir dal gibi olmanın yatışmışlığına kavuştu yine." yazıyor.

0|0
    0|0
  • ama ben işteyim ve yanımda kitap yok :))

0|0
    0|0
  • Simetrik gerilim dağılımlı bir fazlı altenatif akım tesisleri ile doğru akım tesislerinde işletme gerilimi kablo anma geriliminin 1.15 katından büyük olmamalıdır...:))) Oku bakalım ne anlıcaksın :)))))))))))))))))))) Mutlumusun?

0|0
    0|0
  • Arabamı tenhaya park etmiş, sisli bir havada, iri gövdeli çınar ağaçlarının olduğu gizemli ormana doğru ağır adımlarla ilerlerken bir ses duydum..

0|0
    0|0
  • Yani Siz.. HerkesDen Daha Akıllıca Mı Yaşıyacağınızı Düşünüyorsunuz..(dostoyevski BUDALA)

0|0
    0|0
  • bir kedim bile yok çıktı :D

0|0
    0|0
  • C) ret isteminin kabulüne ilişkin kararlar kesindir; kabul edilmemesine ilişkin...

0|0
    0|0
  • kitap yok ki yazayım

0|0
    0|1
  • sen bana öyle bir bak ki gözlerin kapalı kalsın bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çünkü dünya aşktan büyüktür.

1|0
    0|0
  • - Hayali bey beni biryandan sayfa sayfa okuyor , diğer yandan nakkaş haydar ustaya düşüncelerini söylüyordu - ''Babil'de ölüm İstanbul'da Aşk'' - İskender PALA

0|0
    0|0
  • erişti nevbahar eyyamı açıldı gül ü gülşen çarağan vakti geldi lalezarın didesi rüşen

1|0
    0|0
  • -''Hangi Herif ? ''

Bir Gün - David Nicholls

0|0
    0|0
  • sayfa 93 , paraf 4 , boyutlandırmak istediğiniz kesiti sonlu elmanlar yöntemiyle , moment diyagramı aşağıda çizilmiştir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...