Bir yazarın kitabını imzalaması sizin için önemli mi ?

Fuarlarda ve imza günlerinde

Sevdiğiniz yazarlara

Kitaplarını imzalattınız mı ?

Bir yazarın kitabını imzalaması

sizin için önemli mi ?

• Önemli
    48% (13)20% (4)36% (17)Oy Ver
  • Değil
    48% (13)80% (16)62% (29)Oy Ver
  • Bence...
    4% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Fırsat ayağıma kadar gelmişse önemlidir, tepmek olmaz,.Yazarın yüreğinin değdiği kitaba eli de değerse mutluluk verir her alışta o kitabı elime, heyecan vericidir. :)

0|1
    0|0
  • Aslinda onemli degildi ama bu yil ki Tüyapta daha iceri girerken keske Ahmet Umit' gorsem de kitabini imzalatsam diye dusundugumu farkettim, işin enteresan yani, gercekten ogün imza gunuymus :)) Tuyapin ilk gunu falan da degildi, epey bir şaşirmistim, tabi imzalattim, kitapliga bile koymaya cekiniyorumşu anbasina bisey gelir diye :))

0|1
    0|0
  • Çokta önemli değil benim için ...

0|2
    0|0
  • Önemli degil

0|1
    0|0
  • Çok önemli değil ama bazen kendi kitabını satan amatör yazarlara denk geliyorum.Onlardan aldığımda imzalayıp veriyolar zaten.

1|1
    0|0
  • eğer o kitap hayatımda iz bırakmışsa ve unutamamış hatta defalarca okumuşsam işte o kitap imzalatmaya değer. ama "bu kitap güzelmiş" dediğim bir kitabı imzalatma gereği duymam. yani o kitabı diğerlerinden ayıran bişey olmalı, yoksa eğer imzalatmanın gereğide yok bence :))

0|1
    0|0
  • özelikle fuarları kovalamak, kuyruk beklemek değil de

tesadüf eseri karşılaşırsam yazar, şarkıcı, oyuncu hayran olduğum bir sanatçıya ona ait bir iz isterdim.. e imza tek mantıklı yol :)

0|2
    0|0
  • Bir yazarın değil de sevdiğim bir yazarın kitabını imzalı olarak elimde tutmak bile zevktir benim için.Kitap aşktırr.

0|2
    0|0
  • kitaplarını sevdiğim hayran olduğum bir yazar ise tabikide önemli olur benim için..

geçen sene İstanbul kitap fuarına tess gerritsen gelmişti ona çok pişman oldum gitmediğime..:(

kitaplığım onun kitap serileriyle dolu...

0|1
    0|0
  • seviyosam evet

0|1
    0|0
  • elbette önemli en azından o sırada çokta kısa olsa yazara güzel iki cümle söylemek bile yetiyor

0|1
    0|0
  • Önemlidir ama fazla değil :D hatıra kalması için

0|1
    0|0
  • İmzalaması önemli değil de fuarlarda,imza günlerinde tanışma fırsatı bulabiliyorum. Sohbet etmek keyifli oluyor.

0|1
    0|0
  • İmzalatmıştım birkaç kere aa imzalatmak için değil yazarı daha yakından görebilmek için.Yazdıklarını okuduğum bir insanı merak ederim tabii.

0|1
    0|0
  • Hayır değil.

0|1
    0|0
  • hayır anlamsız geliyor bana

0|1
    0|0
  • Dusuncesi emekleri onemli bence. İmzali olmasini pek onemsemem.

0|2
    0|0
  • Aslında okuduktan sonra hayran kalırsam imzalatabilirim. :))

1|1
    0|0
  • Çokta önemli değil

0|1
    0|0
  • Eğer gerçekten severek okuduğum biriyse çok önemli bir olay olurdu. =)

0|1
    0|0
  • Bi kaç yazar hariç önemsiz .

0|1
    0|0
  • sadece ilgimdekiler önemli olur

0|1
    0|0
  • Cok gereksiz bence yaa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok ciddiyim hiç önemli değil. Bizim yaptıgımız bir uygulama var ama bir arkadaş alır kitabı beğenilirse yaklaşık kitabı en az 6-7 kişi okur döner. Her okuyan imzasını ve tek cümleyi atar ilk sayfaya. Kitap en son kimdeyse onda kalır ya da alan kişye döner. O daha güzel oluyo bende 16 tane kitap var öyle shantaram başta olmak üzere. Shantaramın yazılı yerlerinde bile imza var nerdeyse tüm sınfıta dolaştı :)

0|1
    0|0
  • kitabını imzalaması, onunla fotoğraf çekinmek vb. çok önemlidir. çünkü geleceğe kalacak bir belgedir. ayrıca içinde yazarlık aşkı olanlar için de çok büyük bir motivasyon kaynağıdır. bunu herkes anlayamaz tabi.

0|1
    0|0
  • Aşırı olağan üstü kitlelere hitap eden kitapları minimum 70-80 dile çevrilmiş bir kitabın yazarıysa "BELKİ"

öbür türlü zaten kitapyurdu'ndan imzalı geliyor bana ;)

imzalı kitap ile imzasız arasında pek bir fark yok.

hikaye / olayın akışını değiştirmiyor çünkü

0|1
    0|0
  • yarın kitap imzalatmaya gideceğim ilk defa. Nasıl bir şeymiş göreceğiz. Bir anı olması bakımından önemli sayılır

0|1
    0|0
  • benim için önemli, sevinirim imzalarsa, mesela soner yalçın okuduğum kitaplarını imzalarsa çok sevinirim. paul auster imzalarsa hatta havalara uçarım

0|1
    0|0
  • bence bir yazarın imzası yazdıklarıdır

0|1
    0|0
  • bence değil...eseri beni etkiliyorsa işte gerçek imza budur.

0|1
    0|0
  • Benim için hiç önemi yok ugrasmam bile hadi imzalattın sonra ne olcak,orda burda havamı atcaz?Gereksiz seyler..

0|1
    0|0
  • degil..geneli yurt disi ztn :(

1|1
    0|0
  • Çok istiyorsa kitabını hediye etsin ben içine imzamı basatım abicim. Mantıksız bu imza olayı ya...

0|2
    0|0
  • Önemli tabii. Farkılık yaratıyorsun sonuçta.

0|1
    0|0
  • Değil.bence

0|1
    0|0
  • Bir yazarın kitabını imzalaması önemli...

0|1
    0|0
  • Gösteriş Bence

0|1
    0|0
  • tabiki önemli

0|1
    0|0
  • tabiki de çok önemli, tabi yazar yazarsa kitapta kitapsa.

0|1
    0|0
  • hayır önemsemem

0|1
    0|0
  • Islak imza isterim ben :)

0|1
    0|0
  • Önemli değil.

0|1
    0|0
  • imzalamak isterse hyr demem .üzülmesin