Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Yiyerek derken hergün hamburger patates falan değil tabiki mesela kahvaltıda beyaz ekmek yesem bir dilim bal ya da pekmez peynir falan derken o yediğimi yürüyüş yaparak yaksam fazlasıyla yani 200 kalori yesem 400 yaksam zayıflar mıyım? Akşam içinde geçerli bu

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• calorie deficit yaparsan ne yedigin onemli degil mcdonaldslada zayifliyabilirsin ama saglikli olmaz

0|0
    0|0
    • Baya açık oluyo günde 800 kalori alıyosam 1200ünü yürüyüşle iple falan yakıyorum birde şekerpare falan yiyorum sorun olur mu yakıyorum sonuçta?

• 1200kalori yuruyusle ip atlamakla falan olmaz sen elit bir athlete degilsin 1tane sekerparede vardir 150kalori cok yersen sorun olur kilon boyun yag oranin yasin kac? nekadar aktifsin bir gunde ona gore cevap verebilirim

• Örnek verdim zaten yahu 😄 47 kiloyum 167 boy genelde yürüyorum dediğim gibi 3-4 saat onun dışında squat gibi egzersizlerde yapıyorum merdiven inip çıkıyorum çok aktifim yani

• Ekmek yeme. En büyük düşman ekmek. Protein ağırlıklı yemelisin

0|0
    0|0
    • Dengle light var onuda mı yemeyim? Yurtta kalıyorum bişey çıkmıyor çünkü

• Yurtta sadece yiyerek zor ya. Bol bol yürüyüş yap. Özellikle sabah aç karnına. Evde olsan güzel bir diyet olurdu ama orada bir şey pişiremezsin herhalde?

• Evet malesef

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...