Kick boks ve serilik?

Öncelikle herkese sa kick box um vardı salı günü hoca çalıştırdı bizi lapa çalışması yapıyorduk sıra bana geldi bir kombinasyon göstermişti onu yapıyorduk işte sıra bana geldi hoca bir an çok hızlı hareket ettirdi lapası o an nolduysa sağa sola yumruklar sallamaya başladım sorum şu nasıl lapa ya karşı daha seri olabilirim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• profesyonel milli boksörüm kardeşim önce bu işler reflex sonra eskiv çalışman lazım sonra hız torbası çalışman lazım bol bol birden olacak şey değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Etrafında çalışanları izle. Zaten senden birden gelişmeni bekleyen yok ama seri ve hızlı olmak istiyorsan yapacağın tek şey PRATİK. Antrenmanını arttırmak her zaman işe yarar

0|0
    0|0
  • dans ederek hareket kombini sahlayarak bide bunun acelesi olmaz yavaştan başlıycaksın hacanız size manevrayı öğretimi öğretmediyse yavaştan başla alışınca görür görmez vurursun bir de dans çok önemli

1|0
    0|0
  • Refleks meselesi ve çok çalışma ve tecrübe.

0|0
    0|0
  • Bırak boksu bende 6 ay falan yaptım geçen çocuğun birine bir vurdum yemin ederim pipetle besleniyo 7 gün de uzaklaştırma aldım boşver başına bela alırsın boks la

0|0
    0|0
  • önce yavaşça vur öğren sonra seri olacaksındır zaten

0|0
    0|0
  • ip atlarsan ayakların serileşir mike tysonın antremanlarını izle ben boks yapıyoken hep izlerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...