Iyileştigimi görsün kaybettiğine yansın istiyorum

bugun 4 yıllımı geçirdigim ve Şu an ayrı oldugumuz eski sevgilimin erkek kuzneiyle görüşücez.Çok yakınımdır,kardeşim gibi görürüm.6 aydır biri ile çıkıyordum ayrıldık.ve o 4 yıllık illişkim yuzunden bitti.Sizce kuzeniyle oturdugumda hiç onun konusunu vs acmasam mı,yada kız arkadaşına söylesem getirtsemi eksi sevgilimi.bir şekilde konuşmak istiyorum onunla.Konuşmak ama barışmak degil.Ona sadece mutlu ve iyileştigimi görmesini istiyorum.Canı acısın istiyorum

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç konusunu açma,ilgilenmiyormuş gibi davran,o eski sevgilinin yakını olduğu için kendisi açacaktır.Senin umursamadığını iyi olduğunu gördüğü zaman ona anlatacaktır.Ama, sen ilgileniyor gibi görürse bunları o şekil aktarır,bu sefer beni unutamamış diye düşünür.

0|0
    0|0
    • hadi bakalım :)

• Hadi hayırlısı:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Ya yaşanmış bitmiş, daha ne yapmaya çalışıyorsun. Açma konusunu falan.

0|0
    0|0
  • Baahsini accma yeter

0|0
    0|0
    • yani kuzeni illaki sorucak hakkımda ne dedi falan.hiç bişey demedi.dese mi daha iyi olur yoksa oglum seni unutmuş cidden desin istiyorum..

• Tek kelime sorma..Onu haber almak için gönderiyor olabilir..Konu açılırsa geçti bitti şu an çok rahatım konuşmak istemiyorum dersin...O mesaj adrese gider..Paslı çivi gibi yüreğini deler..

1|0
    0|0
    • ımmm ama bir yandanda gelsin istiyorum..

• öyle birşey demem.agzımdan tek bir kelime çıkarsa o da snein kuznein sevdigine sahip çıkamadıderim o kadar

• Sen arkadşaın söylediği gibi söylersen buda onun kulağına giderse asıl o zaman gelir. Emin olmak için ;) kontrol etmek için gelir gerçekten beni unutmuşmu diye bakar.

• hahaha , iyiysen neden böyle bişey yapmak istiyorsun ki unuttuysan zaten umrunda olmaz . Öyle bişey yaparsan büyük ihtimalle eleman senin gerçekten üzgün ve kötü durumda olduğunu düşünücek . erkekleri okadar basite indirgeme , sen iyi olduğunu gösterisen oda gösterir ve ağlayan sen olursun

0|0
    0|0
  • Canının acıyacağını nerden biliyorsun belki halinden mutludur

bence senin dahada artacak hele birde onu ilgisiz ve hayatından memnun görürsen

0|0
    0|0
    • hayır hayır şuan o barışmak istiyor zaten.kuzenini ne diye yollasın yoksa :) zaten ulaştı bana cevap vermedim falan.farkındayım üzgün oldugunun.ayrıldık hala söz yuzugumuzu takıyr bense klozete attım.oraya yakışıyordu o yuzuk,parmagıma degil.

• bir baskasıyla mutlu olup onun yuzunu ellerimi,kokusunu bile unutmak istiyorum

• gerçekten görmek istedikten sonra sadece yakın çevrende değil biraz daha geniş bir çevrede seni bir ömür sevecek insanlar bulursun hayat ayrılıklarla dolu herzaman ilk karşına çıkan doğru kişi olmayabilir ayrılık acısı her yürekten seven için aynı ama ne kadar kısa sürede bu etkiden kurtulursan o kadar çabuk hayata tutunur ve etrafında olan bitenin farkına varırsın yaşın genç mutlu bir gelecek konusunda umudunu kaybetme ve sanada acı verecek ortamlardan uzak dur hatta onu hatırlatan herşeyden

• hala onu onemsıyorsun bellı kı o yuzden 6 aydır cıktıgın cocuktan ayrılmıssın belkı de o cocugun canı yanmıstır.eğer onun senden ayrıldıgına uzulmesını ıstıyorsan o yokmus gıbı davran onunla bulusmana da gerek yok kuzenıyle bulusmanada bosver .o yokmus gıbı davran ama yapamayacaksın ve bbenım bu sozlerım hıçbıseye yaramayacak sen yıne bıldıgını okyacaksın.neyse umarım atlatırsın bu durumu

0|0
    0|0
  • Ben bişey anlamadım eğer umrunda değilse iyiyim diyorsan ne hissettiği neden umrunda? Kendi içinde çelişiyor söylediklerin. Demek ki umursuyorsun dolayısıyla iyi değilsin ve kendini kandırıyorsun bence

0|0
    0|0
  • sabah sabah iki duble at bütün bu kötü huylarından kurtulursun bunu yaparsan onun degıl senın canın acıcayacı kesın hala unutamamın acısını cekıyorsun

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

iyileşmeden kastınız hastalığınız yüzünden mi ayrıldınız

0|0
    0|0
  • klasik kadın psikozu işte...

0|0
    0|0
  • birinin canın yakmak istiyorsan, onun için ekstra bir davranışta bulunma. Canını acıtmak için dahi..

0|0
    0|0
  • İyileşmeyi bile onu umursayarak için istiyorsun. Tuhaf.

0|0
    0|0
    • tuhaf mı

• Kelimeyi yanlış anlamışım. Ama yine de fikrim pek farklı değil. Bunca zaman sonra bile onun hakkında bu tarz iyi ya da kötü düşünceleri barındırman onu hala önemsediğini hissettirir karşıdakine. Bir şekilde gururu okşanır yani.

• ayrılalı 6 ay falan oldu işde.ayrıldıgımızda onun dogum günüydü 1 hafta sonra.ona dogum günühediyesi bir baskasıyla çıktım.6 ay sürdü.2 gun önce ayrıldık.ayrılır ayrılmaz kuzeninin konuşması falan... eminim takip ettigine beni

• gerçekten çok tuhaf bir istek

0|0
    0|0
  • domuz gibiyim artık canın yansın istiyorum de onu arayıp

0|0
    0|0
  • varsın yansın alayına gider helal acıma acıncak hale gelme;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Birinin canını yakmak istiyorsan onu görmezden gel.

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorduguna göre iyilesmemissin gardas :D

0|0
    0|0
  • Bunun en güzel yolu onedena hiç bahsetmemek :) hayatınedena yaptığın hobilerden amaçlarınedena filan bahset. O konusunu açarsa sağlık olsun de kapa hiç bahsetme ondan :D gözüne sokmaya çalışırsan kaybedersin aksine.

0|0
    0|0
  • iyileştiğini görmesini istiosan ve canı acısın istiosan bnce sen daha iyileşememişsin.eğer onu unutmuş olsaydın artık umursamazdın ve kendi hayatına bakmasına izin verirdin ona kendini kanıtlama ihtiyacı duymazdın.hala içinde kalmış o senn unutup unutamadığına iyi karar ver.

0|0
    0|0
  • bence*et elbet başkası çıkar karşına belki bigün yolda karşılaşırsın onunla senin yanında kocan o hala yalnız :) yani boşver byle şeyleri düşünmene bile deymez onun canı sen isteynce yanmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...