Saçlarını sarıya boyatmışssında kaşların siyah

Bazı kızlarda anlıyamadığım zihniyet saçlarını sarıya boyatıp o kaşlarının ben burdayım dedirtecek halde olmasından ne zevk alıyosunuz nasıl bir psikoloji bu nasıl bir özgüvenınız var güzelken çirkinleşiyosunuz :(

Güncellemeler:
Bahsettiğim özellikteki kızlarında aramızda oldugunu biliyorum :D Amacım tartışma yaratmak değil fikirlerimi sunup fikirlerinizi almaktı :)

0|0
18|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• soruna 5 puan verdim

bence de cok cirkin oluyorlar öyle ya

helede esmer tenli biri sacini sari boyayinca iyy igrenc oluyorlar ya

0|2
    1|0
  • aynen .. ben de hiç sevmem .. kaşlarda açık renkte olmalı .. aman neyse ben saç rengimden memnunum boyatmayı düşünmüyorum :)

1|0
    0|0
  • Bana da hep garip gelmiştir

1|1
    1|0
  • benim de saçlarım sarı kaşlarım tam siyah denilemez ama sarı saç sarı kaş bir arada çoğu zaman güzel durmuyor hatta ideal olan siyah kaş oluyor.tabii ben açık renk mi koyu renk mi tartışması yapamam o da yüze göre gidiyor.Yani belki siz beğenmeyebilir acaip bulabilirsiniz buda sizin şahsi fikriniz ama yapan kişi beğendikten sonra her şey noktalanıyor.

0|0
    0|0
  • Öyle işte.

0|0
    0|0
  • Kürek lazım mı?

0|0
    0|0
  • sunu söyliyeyim bnde sinir oluyorum.ama sarı saçlıym bnde.üç gunde bir kaş boyatmamız gerekiyor o zaman.ve saglık açısından iyi degil,dökülme tehlikesi,yanma tehlikesi bir yıgın dez avantajı var...

0|0
    0|0
    • sizlere bişey demiyorumki ben. Sonradan kendilerini o hale sokanlara diyorum

• haha :D:D yakın çağda bu durum siyah saç sarı kaşa dönmez umarım :D

0|0
    0|0
  • kroyum ama para bende hesabı hahahaaaa

0|0
    0|0
  • diplerde siyah olur genelde

1|0
    1|0
  • Tamam.

0|0
    0|0
  • Bence bunun özgüvenle alakası yok kız saçını boyatıyor sarı mı sarı tamam sarı saçla kara kaşlarının yakışmadığını göremiyor =D

1|0
    0|0
  • saclar sari olunca evet,kas rengi biraz acik olmali,kahve rengi falan..oyle siyah olsa cok goze batar..bende her ikisi siyah..Allahin yaratdigi gibi..

0|0
    0|0
  • eksileyenlerin hepsi kara kaşlı sarı saçlı anlaşılan yazık leyn size

0|1
    1|0
    • sende kezban

• hayır millet kendini ne olarak görüyo da başkasını küçümsüyo onu anlamış değilim

• Ben burda sadece eleştiride bulundum bir insanın eleştiride bulunması için o kişiden üstün olması gerekmıyor diye düşünüyorum eğerki banada bir lafın varsa burda

• yakışana yakışıyo şu önyargılarınızı kırın ;) link

0|0
    1|1
    • Bunu önyargı olarakmı algılıyosun ben düşüncemi yansıttım ve fikirlerimi söyledim.

• seninde işin gücün yok kızların kaşlarına saçlarına takmışsın

• işsizim napıyım.

• sanane milletin derdi seni mi gerdi? sen çok kusursuzsun sanki

1|0
    1|1
    • saçlarını sarıya mı boyattın canım :D Ben kusurlarımla tipimle halime mutluyum :)

• tamam gizli :)

• ok by :)

• esmer kapkara saçlı kızlar saçlarını sarıya boyamasın görüntü kirliliği gerçekten

1|1
    1|0
  • vardır bir sebepleri

tüm meseleleri hallettiniz şimdi o mu kaldı

not : saçlarım siyah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Paranın içindeki Holografik Şerit Folyo gibi kabul et.

1|1
    0|0
  • toplama bilgisayar gibi

2|3
    1|0
  • kimide gerçekten sarışınken kaşları siyah olanlar var;)

1|1
    1|0
  • bu arada böyle bir güzelliğe nasıl laf atıyorsunuz şaşırıyorum hahaha :)

link

1|1
    1|0
  • ne yaptığını onlar da bilese :)

1|1
    1|0
  • kumrallara yakişiyor saçlarini sariya boyamak

diğerleri daha da çirkin oluyor saçlari birde dipten siyah siyah çikiyor iğrenç resmen

0|1
    2|0
  • erkeklerin ilgisini çekmek için bir tür saçmalık yolu

1|1
    1|0
  • orijinal sarışınlarda bile sap sarı kaş olmaz diye biliyorum ben yanlış mı biliyorum acaba ?

1|1
    1|0
    • Benim gördüğüm sarısınlarda böyle bir durum söz konusu değildir tamam saçlara bakaraktan biraz koyuluk olabiliyor

• tani tam anlamıyla sarısınlardan bahsediyorum bazılarının saçlarında siyahlıklar koyuluklar bulunuyor onların kaşları siyaha yakın olabilir

• bana hiç denk gelmemiş o zaman doğrudur öyle diyorsan

• sen dıyene kadar vallahıde bıllahıde hıc farketmedım lan anaaa ne mal herıfmısız labelkı o bıle farkında degıldır sef la benım gıbı agzı bı karıs havada kendınden habersız gezıyodur :D

1|0
    1|0
  • İsteyen yaptırsın ya.

0|0
    1|0
  • İnsanların amacı güzelleşmek demek değilmiş demek ki. Her şeyi böyle algılama.

1|0
    0|0
    • sevgilinden bahsettim sanırım özür dilerim :( Güzelleşmek için yaptıklarını iddia etmiyorum sadece merak edıyorum nasıl bir düşüncedir bu

• "güzelken çirkinleşiyosunuz " diyorsun ama ;)

• yanlış anlatımda bulunmuş olabilirim güzellik için yaptıklarını söylemek gibi bir niyetim yoktu orda sadece kendi fikrimi belirtmek istedim yani çirkinleştiklerini söylemekti amacım

Yükleniyor...