Futbolla ilgilenen kız hakkında ne düşünürsünüz itici midir ?

Futbolla ilgilenen,tuttuğu takımın fanatiği olan kız itici midir sizce ?

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• ben çok severim futbolu takip ederim,başkasına nasıl geldiğini önemsemem.kimse için ilgilendiğim hobilerimden vazgeçmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Çok fazla ilgileniyorsa rahatsız olurum.

+ Hayatım nasılsın?

- Dur aşkım iddaa kuponu yapıyorum.

+ (Sizlere ömür.)

1|0
    0|0
  • hiç bir konuda futbol siyaset magazin v.S ... fanatiklik bence iyi değildir... ama futbolda erkeklerde fanatiklik olabiliyosa kızlardada fanatiklik olabilir... bence aksine itici değil cekicidir...

1|0
    0|0
  • Hayır çekicidir. Hele bir de rakip takımı tutuyorsa, maç sonu tadından yenmez. Hem kızdırıp, hem gönlünü almak iyi bir fikir =D

1|0
    0|0
  • itici değildir futbolla ilgilenen kimse benim için itici olmaz b ikızada yakışır farklı biraçıdan konuşma imkanımız olur

1|0
    0|0
  • aşırı fanatik olmasın benden az olsun o ofsaytı anlattıktan sonra suratta oluşan salak ifade çok sempatik oluyo :)

1|0
    0|0
  • Pes oynayan, batak atan bide ot içen ve beni seven bir sevgilim olursa hiç düşünmem basarım nikahı.

1|0
    0|0
  • ben ilgilenmiyorum o ilgilensn tamamlar beni ne diim :D

1|0
    0|0
  • bazıları bariz ortamda hoşlandığı çocuk olunca ilgileniyomuş ayağına yatıyo çok gülüyorum onlara

1|0
    0|0
  • oyun kurallarını bilmeden mal gibi izliyorsa yapmacıktır

1|0
    0|0
  • Bence çekici olur :)

1|0
    0|0
  • gayet hoş kızdır ama bağırmasın kullaklarda geçici hasar yapıyor :D

1|0
    0|0
  • Hayır değil

1|0
    0|0
  • okeye 4. olan kızdır.

1|0
    0|0
  • itici hemde kotu buluyorum. formula 1 ıle ılgılenen bır kız bulursam onunla evlenıcem her ıstedıgını de yapıcam

0|0
    0|0
  • sevgilisinin takımını tutmali

0|0
    1|0
  • iticidir tabi o nedir ya biz yeterince ilgileniyoruz zaten kadın kadınlığını bilsin bence ..d.d

0|0
    1|0
  • Fenerbahçeliyse candır :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir kız tanımadım ama mümkünse galatasaray lı olsun :)

1|0
    0|0
  • İtici yahu halı saha maçı yapıyoruz. faul var diyeceğine şike var şike var diye bağırıyor manyakmısın sen diyodum hep arkadaşa :D:D:D

1|0
    0|0
  • aşırı ilgilenmesi itici oluyor bana göre.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben merak ediyorum da pes oynamayada çalışıyorum ama sevgilim destek olmuy bana :S

1|0
    0|0
  • sevglmle pes oynuyrm maç izliorm bundan kime ne ? :)

1|1
    1|0
  • beni alakadar etmez ama iğrenç

0|1
    2|0
Yükleniyor...