Antidepresanın gözü çıksın...

Ya yarın sabah koşmak istiyorum ama erkenden kalkmak hele ki şu saate kadar kalmışken çok zor oluyor..Napmalı ya,alarmı da kapatıp horul horul uyumaya devam ediyorum.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Yatmadan önce bir küçük pet şişeyi dik kafaya.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Antidepresan da neymiş ya ne hallere düştük nenemiz dedemiz nekadar sansizmis desene antidepressan kullanamamışlar :/ kır su şeytanın bacağını koş kim tutar seni :p insan tembellik yaparsa tembelliğe çalışırsa çalısmaya alışır dinle beni. Bugun yat diğer gün yat bir bakıyorsun koşacak güç kalmamış tembelliğe alışma. Hatta gel uyandir beni de beraber koşalım ben alıştım tembelliğe sen alışma :p

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun,işte böyle beni gaza getirin :D

• he zaten bütün neneler dedeler düzgün hayat yaşamışlar ya:)

• Hepsi kotu şartlar altında yaşadı bizim su halimize göre, demek istedigim de bu ya.. Sevgiliden ayrılırız ilaç alırız. Oyle rezil duruma düştük. Sizinkiler nasil yasamış bilmiyorum ama benim ailemin hayatı tamamen 0 dan başlamış bir hayat babama kalan iki kuruş miras yok çoğunuzun da öyledir gerçi insanoğlu için acı göreceli oluyor herkesin çektiği acı kendisine göre çok büyük dert bu tartışılmaz :)

• al işte benim dişi halim :D

1|0
    0|0
  • başlıkla soru ne alaka yaaa sende sabah koşma kalkınca koş işin varsa akşam koş hadi yoruldun yürü bari

0|0
    0|0
    • Antidepresanlar fazla uyumana sebep olur,git öğren!

• nediyim umarım düzelir iyi geceler

• Dediklerini denicem iyi geceler..saol..

• antidepresan ... nereye kadaR?bırak o ilacları...

0|0
    0|0
  • Birşeyi yapmak istiyorsan yapmalısın. Kalkma sorunu yaşıyorsun telden 5 er dk ara ile 10 tane alarm kur. elbet uyanırsın o da yeterli olmuyorsa ben gelip su dökeyim:)

0|0
    0|0
  • uyuyosunşu an:D

0|0
    0|0
  • en iyisini yapıyorsun uykuya değecek hiç birşey yok .d.d

0|0
    0|0
  • At bir şeker kendine gel. :D

0|0
    0|0
  • sabah değil de kaçta kalktıysan o saatte koş bencebu saatten sonra uyanamazsın ;)

0|0
    0|0
  • anca uyutuyo demi lanet olsun deresyonunada antisinede karşıyım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben çok kullandım depresan hepsi uyku yapmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...