Hadi bakalım bunu çok merak ediyorum ben :)

kızlar futbol oynayan erkeklerden etkilenirler mi?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• etkileniyorum mümkünse sevdiğim insan futbolla çok haşir neşir olsun istiyorum , ama tabi sevgilim değilse çok fazla havalara girince aptal gözükür ama sevgilimse tatlı bulurum.

0|1
    0|0
  • sevdigim oynarsa etkilenirim hatta futbol macini izlemeye giderim ama kesinlikle etkilenirim

0|1
    0|0
  • sevgilim oynarsa hoşuma gider ama durduk yere futbol oynuo die birinden etkilenmem yani:D

0|1
    0|0
  • erkek dediğin futbol oynamalı izlemeli yani :D etkilenmez miyiz şöyle maçına gitsek gol atsa senin için desen çok mu hayal oldu :D

0|0
    0|0
  • futbol oynayan erkeklerden etkilenmem

ama sevgilim futbol oynarsa ondan cok etkilenirim (:)

0|1
    0|0
  • çarpık bacaklı değilse etkilenirim :ddd

0|1
    0|0
  • futbol sevmem takım tutmam diyen erkek itici gelir bana

0|1
    0|0
  • hayır

futbolun özel bir etkisi yok kimseye futbolcuyla çıktım zeka problemi yaşıyodu bulaşıcıdır diye ayrıldım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yani tamam futbola ilgim var ama erkek arkim 2. ligte şikerim

seninki 1 ligte benide oraya transfer etsene afgasjsdjassag

0|0
    0|1
  • etkilenerim

0|1
    0|0
  • futbol oynayan erkeklerden etkilenselerdi hiçbir maçı kaçırmazlardı düz mantık.. ama nefret ediyolar

0|1
    0|0
  • futbolcumu olacaksın

0|1
    0|0
    • zaten amatör oynuyorum merak ettim

• güzel bir takıma transfer olursan ilerde bok gibi para kazanırsan bütün kızlar peşinden koşar zaten merak etme

• parama dolananı kuyruğunu dolar yollarım sıkıntı yok :D o kadar iyi değilim amatörde kalırım ben maksat kız bulmakta değl merak ettim ünide kızlar etkileniyo merak işte

Yükleniyor...