Sevgilinizin aldattığını nasıl anlarsınız?

sevgilinizin sizi anlattığını nasıl anlarsınız? ne tür davranışlarından bunu fark edersiniz

Güncellemeler:
içinizde bir sıkıntı oluşması (his) sizce aldatıldığınızın habercisi olabilir mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• suan farkedemedgın ıcın aldatılıo olabilirsin o zmn

0|0
    0|0
    • içimde bir sıkıntı var sence bu habercisi olabilir mi?

• sen erkeksin ben kız

• olabilri guzel bir kurguyla hersey yapabilrsin erkek kızı yok

Erkekler Ne Diyor 12

• baska hesap acar kendim baska kişiyle teklif ederim ilk tanıyınca konusmasından anlatım realse onu da düşünürüm sanalsa şifresini istiyor hangi sosyal ağsa verirse aldatmıyordur eğer gercekse 1 hafta hat değiş tokus yaparız aldatmıyosa verirse aldatmıyordur :D MSJLAR SANA GELİYOR ;)

0|0
    0|0
  • farkedemiyorum ben safım :(

0|0
    0|0
  • Söylemesi lazım sadfghjkl :(((((88

0|0
    0|0
  • seven erkek aldatmaz. aldatıyosa sana karşı hissi bitmiş demektir. soğukluğundan anlarsın zaten

0|0
    0|0
  • paranoyak bir şekilde senin nerde olduğunu kimlerle olduğunu soruyorsa aldatıyordur.Seven adam aldatamaz zaten merak etme istese bile.Eğer sevmiyorsa zaten bazı şeyleri kafandan atmanın vakti de gelmiş demektir.

0|0
    0|0
  • telefon saklamalar telefonu hiç çıkarmama size çok yakın davranması eskisinden de yakın şirinlikler filan

0|0
    0|0
  • bnimle cıkan kız baska erkege bakmaya cesaret edmiyor...sebebini ogrenmek isterssen mesaj at...sor

0|0
    0|0
  • hayır olamaz bence hisle ilgili değil

0|0
    0|0
  • hissederim. Sezerim ben canımı sıkmasınlar :D

0|0
    0|0
  • alışmışsa aldatmaya anlayamam

0|0
    0|0
  • Anlayamam.

0|0
    0|0
  • MEZARından ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlayamam.

0|0
    0|0
  • şüphelenmeni sağladıysa VARDIR BİŞEY İSPATA GEREK YOK İNSAN DURUP DURURKEN NİE ŞÜPHELENSİNKİ

0|0
    0|0
    • ayrı şehirlerde olunca ve her gün mantıklı bir bahane bulunca haliyle insan şüpheleniyo :s

• bence emin olabilirsin bu şüphe hayrı alamet diil . senin içine bu şüpheyi düşürerek zaten aldatmış say

• bakalım daha ne kadar devam edicek

Yükleniyor...