Nasıl bir seçim yapardınız ?

Çok güzel bir ilişkiniz var ve aynı zamanda çokta güzel bir işiniz. İlişkinizi iyice ilerletip evlilik kararı alıyorsunuz. Evliliğinize tam iki hafta kala, size şöyle bir teklif geliyor. Yurt dışında işiniz ile ilgili 1 yıllık eğitim ve eğitimin sonunda, Türkiye'ye geri döndüğünüzde, en üst pozisyonda işe başlamak.. Bu teklifi eş adayınıza söylüyorsunuz. Onunda size söylediği, ya teklifi kabul etmezsin evleniriz, ya da kabul edip gidersin, ilişkimiz son bulur...

Evet, böyle bir durumla karşı karşıya kalsanız, nasıl bir seçim yapardınız ?

Gizli, sen evlenip çoluk çocuğa karışmışsın. Sana teklif yok.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 2

• Ona derdim ki senin düşündüğün benmiyim gerçekten? daha iyi şekilde çalışıp rahat olmamı istemezmisin. ben bu eğitimi almazsam daha alt kademelerde ezilip başkaının emrinde çalışsam daha mı mutlu olursun. ben senden mi kaçıyorum. seni kaybetmek istemem tabiki aksine daha bir iyi işim olsa daha rahat çalışsam daha az yorulsam ve sana daha çok vaktimi ayırabilsem, daha çok kazaanbilsem ve sana daha çok hediyeler alabilsem sana daha rahat hayat sunabilsem kötü mü olur.

0|1
    0|0
    • Gayet güzel.

• ve bu sözüme rağmen beni terk etmekle tehdit ederse üzgünüm ben ayrılıktan onu bırakmaktan bahsetmeden bile o beni terk etmeyi seçmiş kafasında ben onu tutamam gidebilir.

• ikna edici bir konuşma olmuş, bundan sonrası ona kalmış derim :)

• Hayırlısı buymuş deyip gitmek gerekir belkide. İlişkinin biteceğini söyleyen birisi sana ömür boyu nasıl katlanabilir ki ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...