Beşiktaş-Rize maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şimdi bana kızanlar olacak maçı kazandık ama çok sinirliyim her maç bize bunu yaşatmak zorundalar mı? Tamam maçı kazandık ama bu takım şampiyon olmak istiyorsa bu kadar aptalca oynamamalı. Bu maç en az 5-6 atılmalıydı ama takım o kadar lakayıt ki özellikle OIcay. Ya bu adam ne işe yarar çok merak ediyorum kaç tane atağı kesti. Al da at diye önüne veriyorlar 10 yaşında çocuk hızında kalecinin üstüne vuruyor.10 numarayı bir de buna vermişler. Arada teknik bir şey deniyor hemen yüzüne bulaştırıyor. Q7 dönünce de bu yedekte bekletilen Olcay olmalı Frei değil.

Yendik ama son dakika bize yaşattıkları için aşırı kızgınım şu takıma. Neden riske sokarsın ki maçı birinden sekse gol yesek 2-2 bitse ne olacak. Geçtim 2 puan kaybetmeyi takımın morali ne olacak.

Mario Gomez de aşırı formsuz tamam baskı yapıyor ama ayakta duramıyor. Bir de biri Gomeze topları ille kontrol etmek zorunda olmadığın söylesin illa topu kontrol ediyor ya tekte vur şu topa mahvediyorsun atakları

0|1
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• maçı izledim bjk berabere kalsa kendi kendini yakmış olacaktı o kadar gol pozisyonunu gole çeviremiyosan ilerde sıkıntı olur

0|2
    0|0
    • Aynen öyle çoğunluk anlık bakıyor maçı aldık mı aldık aldın ama ligin 13. cüsünün karşısında aldın yarın biraz sağlam takım gelir böyle bitmez maç.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Tarihi farkla bitecek maçtı oyun olarak beğendim , son vuruş olarak kötüydük , özellikle Olcay son vuruşa kadar harika isler yapsa da o son vuruşta gol atmamaya yemin etmiscesine davranıyor

Bundan birkaç hafta once Tolganın kurtardığı penaltıyla 3 puan gelecek deseler kaç kişi inanırdı... Q7 ve Töre nin olmayışını hissetmemiz iyi
    Bundan sonra Kerim daha çok forma alır

Benim için en güzel yani alemin kralı çArşının dönüsüydü , bildiğin tribün dersi verdi

Kaldı 10 , geliyoruz...

0|1
    0|0
    • Bence Olcay bu takıma yakışmıyor. Seneye kesin gitmesi lazım isimlerin başında geliyor Sosa oğuzhan Frei süper top çeviriyor top olcaya gidiyor anında kaptırıyor şutları desen çok kötü ya kaldır şu topları biraz köşeleri vur ama yapamıyor yerden kalecinin üstüne. Takım 3-4 sene önceki takım değil seviye yükseldi çok sırıtıyor takımda. Sabrinin birkaç tık iyisi gibi duruyor.

• Hırsı ve mücadelesiyle yedek kalması taraftariyim , mümkünse kale boşsa bile son vuruşu yapmasın asist yapsın
      Sosa ve Kerim çok iyiler karşısındaki oyuncular ayakta duramayacak hale geliyorlar

• Çok kaçırdık haklısın. Kimileri kendi evinde 2 penaltıyla zorla 2-1 kazanır maçı.. Bizde deplasman da 2-1 i az buluyoruz. :)

Maçın hakkı bana göre 4-1 di ama sonuçta kazandık. Olcay'ın ne yazık ki alternatifi yok. Kerim frei ile aynı mevki de oynamıyorlar. Mario Gomez'e gelecek olursak, Ronaldolar, Messiler Dünya'yı kaçırıyor.. Ligin en çok gol atan forvetine sahibiz. Bazen böyle atamadığı zamanlarda olacaktır.

0|2
    0|0
    • Bence Q7 her yerde oynuyor onun yerine de oynar Frei de sağ kanat içe dönük oynar. Her türlü Olcaysız daha iyi oynar bu takım. Gomez bence de çok iyi bir forvet özellikle yaşına rağmen baskısı falan çok iyi ama o kadar çok gol atmak istiyor ki hırsından kendine ve takıma zarar veriyor. Senenin başında çok rahattı ondan tak tak hiç sektirmeden atıyordu şimdi ise her maç gol atmak zorunda gibi oynadığı için aşırı gergin oynuyor.

• Bence kerim bugün çok iyiydi ama Quaresma da alevlendiriyor takımı.. Quaresma'nın yaşı geçti zaten. Seneye zaten ya gider ya da forma şansı pek bulamaz. Aslında önce Olcay'dan kurtulmak gerek..

• q7 bence oynar daha 2-3 sene çünkü teknik oyuncu o Olcay gitsin de

• Eleştirilerinde son derece haklısın iyi analiz etmişsin maçı...

0|1
    0|0
  • Delgado dan sonra bu takıma adam gibi 10 numara gelmedi 2012 2013 deki şartlar gereği Olcay 10 numarayı kaptı fenada değildi fakat son zamanlarda hepten sapıttı

Gomezin ne sıkıntısı var çözemedim ayağına gelen topu tek vuruşta yazması gerekirken ikiletiyor neyse moralleri bozmayalım 3 puan çıkarttık Trabzon'u da yenip karedeniz den 6 puanla döneceğiz İNŞALLAH.

0|1
    0|0
    • İnşallah tüm istediğimiz o ama zaten yapacaktır da Şenol hocanın takıma galibiyete rağmen kendinize gelin demesi lazım.

• yook kardeş haklısın gomez konusunda formsuz diyemem ama çok daha becerikli olabilir harcadığı çok pozisyon oluyor olcay konusunda sanırım herkes hemfikirdir tolganın bu halini görünce de iyiki boyko alınmış diyorum

0|1
    0|0
    • Zaten ben demiştim Tolga boyko gelirse düzelirse ondan alsınlar ücretini :) Bu maçta belkide kariyerinin en iyi maçını çıkardı çok kritik toplar çıkardı.

• Muslera apayrı zaten çok yetenekli ama o da bu sene çok bozdu takım kötü olunca onun da performansı düştü

• diyeceğim o ki elbette şenol hocanın vardır bir bildiği ama hakedenin kesinlikle kerim olduğunu düşünüyorum gomezinde bir an önce kendine gelip onca pozisyonu harcamaması gerek gaziantepe attığı hiç bekletmeden goller gibi olması lazım tek vuruşları her neyse :)

• tsyi yenersek yavaş yavaş biter bu iş

0|0
    0|0
  • olur hacı boyle arada

0|0
    0|0
    • Hep böyle ki bıktım ya fark atacağımız maçlarda ölüp ölüp diriliyoruz.

• Benim anlamadığım şey beşiktaş bu kadar pozisyon buluyorda bizim fenerbahce niye bulamıyor oyuncu desen alası var

0|0
    0|0
    • Fenerbahçenin en büyük sıkıntısı Diego ve Nani bunlar isteneni veremiyor. Nani basit oynamıyor illa topu eziyor. Yoksa Fb Kanatlardaki Volkan şen, Gökhan Gönülü bize versin efsane oynarız ama bizim arkadan gelen Beck olduğu için çoğu atak hafif geçiyor ona rağmen böyle.

Yükleniyor...