Bana aldıgı tektasın fiyatını ögrendim istemeden:(

Sevgilim bana 2 ay önce evlenme teklifi yaptı ve bir tek tas yüzük taktı. Simdi onun kredi karti hesap özetini gördüm istemeden yüzügün fiyatını ögrendim:( görünce arayıp en güzel sözleri söylemek geldi icimden hatta gidip boynuna sarılasım geldi. bana teklif yaptıgında isten cıkarılmıstı borclarıda var... o dönemde birde okadar para vermis yüzüge :Sşu ancok kötüyüm ve nedenini bilmiyorum... icime sıgdıramıyorumşu anona karsı olan duygularımı. niye böyle oldum aglamak istiyorum :(((((

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Artık Anlamıssındır Sevgilin Paraya Değer Vemiyor Sana Değer Veriyor . O Borçlandı Ama Onun İçin Sıkıntı Olmaz Çünkü Seni Mutlu Görmesi O nun İçin de mutluluk Sağlar . O Yüzden Hiç Üzülme

2|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim

• Önemli Değil Bi Empati Kursanda Olay Çözülür Zaten Sen Alsan Ona Üzlse Bu Sefersente Kendini Kötü Hissedersin Ama Sevindimi Sende Sevinirsin Mutlu Olursun

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaptığı fedekarlık seni çok etkilemiş. birde işsiz zamanda yaptığı masrafın etkisi büyük. Bu yüzden de o yüzüğü takarken sanki vicdan azabı çekiyo gibisin. Yani bana öyle geldi. Onu göze alıp sana aldı ise sen hiç öğrendiğini belli etme ama çocuğu da sakın üzme

3|0
    0|0
  • ne yani ucuz olsaydı onu arayıp en güzel söleri söylemek gelmeyecekmiydi içinden siz kızlar ilginçsiniz ya

1|0
    0|0
    • hayir alakasi yok az önce bir baskasinada ayni yorumu yaptim pahali oldugu apacik ortada zaten ama insan tam fiyatini ögrenince bir garip oluyor

• bence sen o mutlulugu yaşamaya devam et içindeki burukluk ise onu seviyorsun ve borcunun oldugunu bile bile sana o pahalı yüzügü almış gözüne gelmemiş ya için acıyor işte seviyorsun ya budur yani

• hersey paramı aga ya ! yüzügün fiyatını ögrendim:( görünce arayıp en güzel sözleri söylemek geldi ! demissn yanı ucuz olsa demıcen mi

0|0
    0|0
    • pahali oldugu belli bisey sonucta tek tas ama insan tam fiyatini ögrenince bir tuhaf oluyor anladinmi...

• suan hakkimda yanlis düsünüyorsun, her hediye beni sevindirir fiyatinin bir önemi yok ama kendi gözlerimle o fiyati görünce cok garip bisey hissettim, bu 1000 TL daha düsük bir fiyat olsaydi yine fark olmicakti

• o zaman özür diliyerek uzaklasıyorum :)

• Böyle fedakar sevgililer kaldımı hala?

0|0
    0|0
  • :D :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • merak etme banka kapıya dayanınca geri alır boynun altında kalsın dersin :D

0|0
    0|0
  • Parada gözünüz yok zaten onu biliyoruz.

0|0
    0|0
  • * ağla * tutma kendini *

1|0
    0|0
    • dalga gecme gercekten bir garip oluyor insan

• hmm tamam ozaman pardon yanlis anlamissim:)

• ))

Kızlar Ne Diyor 4

• sana verdiği değeri gördün işte allah daim etsin mutluluğunuzu kıymetini bil

1|0
    0|0
  • böyle aşklar kaldımı ya sevgilinin kıymetini bil mutluluklar darısı basımıza :D

0|0
    0|0
  • insan kendini mahçup hisseder evet. borçları varsa tektası ona geri verebilirsin düzelince sana tekrar alır yardımcı ol onunda gözleri dolsun

0|0
    0|0
  • ne kadarmış ?

2|0
    0|0
Yükleniyor...