En iyi dövüş sporu hangisidir ?

herhangi bir dövüş sporuyla ilglenmek istiyorum fakat hangisi olduğuna karar veremedim. Jeet kune Do gibi çok karmaşık olmasın yeterli onun haricinde etkili olması çok önemli. Sizce ne yapmalıyım ?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• K.boks ve muay thai :P:p

0|1
    0|0
  • Kick Boks..

0|1
    0|0
  • Ninjutsu olabilir

0|1
    0|0
  • malkoçoğlu , battal gazi , kara murat dövüşleri :D

0|1
    0|0
    • onlar başka, öğrensem kimse duramaz önümde :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Spor dedigin icin MMA ama eger sokakta savunma diyosan krav maga.Ama kafanin gözünün dagilmasina hazir olman lazim

0|1
    0|0
    • evet sokakta savunma için istiyorum ama adamıda öldürmeyim yani. Çok sert gibi geldi ya

• il neresi ?

• Bolu. Ama hiç sanmıyorum MMA olacağını, muay thai var

• bence ninjutsu

0|1
    0|0
    • her ilde eğitim veren yerler var mı? aylık ne kadar öderim

• gece gece kahkaha attırdın hocam ya :D şimdi böyle uygulamalı birebir dövüşmek gibi olmazki, öğrendiğimi sanarım gider dayak yerim boşa gider <3

• manita varsa beraber çalışın hem aranızda seks yoksa bu yakınlaşmalar ilk kıvılcım falan seks varsa zaten uygulamalı deneyin bunun için hatta size önerebileceğim benimde hocam olan büyük üstad 'helicopterman' nin dövüş taktiklerini öneririm kesin deneyin <3

• hapkido :))

0|1
    0|0
  • kick boks derim

0|1
    0|0
  • en iyisi ninjitsu ama adamı öldürmeye yönelik olduğu için wing chun falan trafikte iş görür

0|1
    0|0
  • Muay thai öneririm

0|1
    0|0
    • aylık fiyatı ne kadar bide hangi illerde buluyor boluda varmıdırki

• İstanbul da var ama Bolu'yu bilmem aylığı da 100TL

• Mma kesinlikle 1 aylık bir eğitimle kendini çok rahat bir şekildde savunabilirsin uzun sürede :d

0|1
    0|0
  • boksssssss

0|1
    0|0
    • boks biraz şey gibi yani güçlü oluyosun ama teknik yok, bana uçmalı kaçmalı şeyler lazım

• ahaha iyiydi bu :D ama öyle rastgele değil böyle teknikli estetik vurdummu oturtan bişiler lazım galiba en iyisi muay thai

• öyle tabi de muay thai ninde ismi bir tuhaf ağırlığı yok ggibi şöyle 1 kilo demir m i1 kilo pamuk mudaki pamuğu andırıyor...

• kickbox

0|1
    0|0
  • Mma yap bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...