İnsanın başını belaya sokan kızlar!

Arkadaş bu nedir ya neden hep karşıma delisi manyağı çıkıyor. anlamış değilim az kaldı diğer tarafa göç etmeye vallahi bu gidişle. neden normal insanlar gibi benım karsıma evde oturan edepli saygılı birileri cıkmıyor. benim takıldığım kız facebooktan onla bunla edepsizce sohbet ediyor. bunu geçtim. arabamla evinden alıyorum. yemeğe cıkartıyorum annesinin haberide var. aradan 1.2 saat sonra telefonum susmuyor o yanındaki kızı cabuk evi bırak diye mesajlar alıp bir ton küfür yiyorum.dayısımı kimse artık onuda bilmiyorum soruyorum tanımıyorum diyo. en sonunda sen dedim şakamısın kaybol git benim aileme yakışcak biri değilsin dedim kovdum. Yani sormak istediğim böylelerın amacı ney yani ?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• öylelerinin amacı açık para yemek gösteriş yapmak

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle uzman arkadaş. Mahallesine geldim evin önünde bekliyorum araçla camdan sülalesi bana bakıyor resmen banamı arabamamı çözemedim herneyse. sürtüğün bir gelişi varki sanki hanım ağa zannedersin.:)

• AFİYET OLSUN SIK IK GÖRÜŞELİM SENİNLE BEN ŞİMDİ KAÇAR İYİ GECELER

• Görüşelim patron onayladım seni.

Kızlar Ne Diyor 5

• Kıyamam :(

0|1
    0|0
  • bir amacı yok.amaçsızca yaşıyorlar da siz de düzgün kızlar seçmeye düzgün yollarla özen gösterseniz biraz o zamn...

0|1
    0|0
    • İnsanın içini nereden bileceksinki ama belli bir zaman sonra öğreniyorsun gerçek yüzünü insanın. neyseki kısa yoldan döndük hemen bide kendisi başörtülüydü düşünün yani.

• Gönül eğlendikmek zengin koca bulmak

0|1
    0|0
    • Başka bir ihtimal olamazdı :)

• Zaten bunlar yüzünden diğer başörtülüler hep laf yiyor

• Kesinlikle katılıyorum hep diyorlar ne varsa onlarda var diye dedikleri bu olsa gerek işte..

• kapaklamak

0|0
    0|0
  • Seçimlerin yanlış demek ki. Sokaktan mi buldun.

0|0
    0|0
    • Bilemiyorumki mağazama geldi müşteri olarak orada tanıştım kendisiyle. ama benim şansımmı bu çözemedimmki

Erkekler Ne Diyor 2

• Dengesiz kız arketipi işte. Bu tür kızlar seni hep hezimete uğratırlar.

0|0
    0|0
  • Hep böyleleri çıkıyorsa karşını, kendini sorgula birde, sendede sorun olabilir

0|0
    0|0
    • Hocam şimdi ben sana şöyle bir kelime söyleyim.Sen evine bir ekmek götürme bakayım o kadın sana kaç gün kadınlık yapacak.bundan yola çıkarak yani amaçları gönül eğlendirmek paramı yemek bu yani. kendi halimde insanım. bende bir sorun olacağını sanmıyorum.

• Anlatmak istediğimi anlamamışsın, neyse.

• Anladım şef anladım merak etme. :)

Yükleniyor...