Sahte Face'me Uyarı aldım. Napacağım ? Açılmıyor :D

Lütfen Kimliğini Doğrula

Hesabınız gerçek olmayabileceği yönünde şikayetler aldık. Facebook gerçek insanların gerçek kimliklerini kullanarak paylaşım ve etkileşimde bulunduğu bir topluluktur.

Facebook aşağıdaki tür hesaplara izin vermez:

Bir başkasını taklit eden

Sahte bir ad kullanan

Gerçek bir kişiyi temsil etmeyen

Hesabınıza yeniden erişebilmek için, lütfen hesabınızı doğrulamamıza ve Facebook'u güvenli tutmamıza yardımcı olacak aşağıdaki güvenlik kontrolünü tamamlayın.

BU UYARIYI ALDIM ARKADAŞLAR , HESAP GERÇEKTEN SAHTE. AMA 1AY OLDU AÇALI. SADECE FOTOĞRAF BAŞKASININ VE GÖRMESİ ÇOK ZOR YURT DIŞINDAN BİRİNİN FOTOSUNU ALIVERDİM VE GİZLEMİŞTİM. ÇOK SAYIDA ARKADAŞ EKLEDİM BU YÜZDEN OLABİLİR Mİ ?

Not: Amaç eski sevgiliyi keklemekti. Anlamasın diye 2 3 ay sonra ekleyecektim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bir hikaye anlatayım. Adamın birisi akıl hastanesinin yanından geçerken arabasının lastiği patlar yağmur yağmaktadır. Lastiğini değiştirmek isterken bijonları su kuyusuna düşürür. Ne yapıcağını düşünmeye başlar akıl hastanesinden bir ses gelir pşşt! diye. Adama derki ne yapıyorsun. O da cevap veriri bijonlarımı düşürdüm lastiğimi takamıyorum Deli cevap verir diğer lastiklerden birer bijon sök lastiğe tak der adam yapar ve yöntem işe yarar. Adam deliye sorar senin burda ne işin var kafan çalışıyor. Delide cevap verir ben deliyim gerizekalı değilim. Bilmem anladınmı.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Rasgele kişileri eklediğin için böyle olmuş. En iyisi daha akılcı yöntemler dene.

0|0
    0|0
  • boş ver bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • güvenlik kontrolünü tamamla eskisi gbi devam

0|0
    0|0
  • gerçek kimlik veya cep telefonu veya elektrik faturası gibi resmi evrakla geri alabilirsin ama sahte hesap için buna değer mi karar sizin

saygılarımla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimlik mi istiyor istemiyorsa telinle acarsın

0|0
    0|0
    • Telefon istiyor da , Sorun olmaz mı telefon numarası vermek. Yarın bir gün mesaj gelir sevgilim anlarsa.

• Resminden değil profilinden şikayet etmişlerdir

• Anladım da işte niye şikayet ediyorlar ki. Resmin gerçek sahibi veya çevresi yurtdışında yani eklediklerimden birinin tanıma ihtimali yok. :(

• bu yaptığın suçtur , eğer şikayet edilirse , maddi manevi tazminat ödersin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...