ACİL YORUMA İHTİYACIM VAR:(

Ben özel bir kurumda öğretmenlik yapıyorum ve yaşıtım olan bir öğrenciye birebir ders veriyorum. Bu öğrenciyle aramızda bir elektrik vardı, bunu her zaman dengede tutmaya çalıştım ama ders dışı da gidip bir şeyler içiyorduk, ya da beni arabasıyla evime bırakıyordu. Son zamanlarda beni birçok kez sinemaya davet etti ya da gece çıkmamızı istedi, ben de müsait olmadığımı sebebiyle açıklayarak onu reddettim. Bu arada ben de onu birkaç kez çağırdım ve o cevap bile vermedi. Arada gece geç saatlerde mesaj attığı da oluyordu. Son hamle olarak başka bir öğretmenin yanında ayrılırken elimi öptü ve bir gece sarhoşken benden hoşlandığını, ilgimden hoşlandığını yazdı. Benim ondan hoşlanıp hoşlanmadığımı sordu ve sadece öğrencim olmasını isteyip istemediğimi sordu. Net cevaplar vermedim ancak ona sordum ve cevap alamayınca üstü kapalı pas verdim. Ve 3 gün sonra onları sarhoşken yazdığını, muhtemelen canının birileriylr duygusal bişi konuşmak istediğini ve kızların gözünde değeri olmadığını, bu yüzden beni kıracağınıi bana karşı bişey hissetmediğini ve bunun imkansız olduğunu yazdı. ve bu arada çoğu kez ben zararlıyım bu yüzden senden uzak duruyorum/durucam demesini(bana sarhoş mesaj attığı gün) bu yüzden benden uzak dur dedim boş olmadığını biliyorum die değiştirdi. tek bir kere kısa görüşme şansımız oldu ve hem ne yapamayacağını bilemeyen muzip çocuklar gibi hem de asabi davrandı. ben ona sorunun olmadığını hoş olan herkesten hoşlandığımı ve bu listede bir onun olmadığını yazmıştım. bunu yazdıktan sonra anlıyorum demişti ama beni twitterdan takip etmeyi bıraktı bundan sonra. şimdi derslerde ve normalde nasıl davranmalıyım? amacı ne olabilir? duruşum ne olmalı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öğretmen gibi olmalı duruşun bırak boş ver böyle insanla bir gelecegin olmaz akıllı ol derslerine gir konuyu Anlat cık saygılar :)

1|0
    0|0
    • teşekkürler:) niye böyle çelişkili davrandığını yorumlayabiliyor musun? :/

• çok teşekkür ederim, sağ ol :)

• Rica ederim her zaman hazırdayım öğretmenim :))) canım benim :))))))

Erkekler Ne Diyor 6

• bu ne abi destan yazmışsın hepsini okumadım öğrenciyle yakın münasebetten uzak dur devlet kurumları affetmez böyle şeyleri özel kurum ise dışardan devam edin bişi olmaz

0|0
    0|0
  • sen ögretmenisin duruşun ona karşı mutlaka seviyeli olmalı bende bir ara ögretmenime aşık oldum ama ona açılmadım çünkü ben onun ögrencisiyim benceeger açılsaydım yanlış bir davranış yapmış olurdum

0|0
    0|0
  • Birkere ver kurtul içindeki kötülüklerden sıyrıl eyüp sultana git tövbe et...

0|0
    0|0
  • Edebiyat ogretmenisn sanirim konu manaasdestani

0|0
    0|0
  • öğrencin olabilirmiyim lütfen bana aşkı öğret

0|0
    0|0
  • ne oldu çocukla ilişki içindemisin ?

0|0
    0|0
    • öğretmen/öğrenci gibi takılıyoruz şu an, bir kere başka bir öğrencinin yanında, bir kere de telefonda görüştük, mesafeliydik.

• iyi de yol ver gitsin madem o zaman ne yüz veriyorsun ?

Kızlar Ne Diyor 3

• berbat bir ilişkiye dönüşmüş aranızdaki 1. si işiyle duygularını karıştıran insanları hiç tasvip etmiyorum yaptığın davranış çok yanlış olmuş ne demek arabasıyla evine bırakması gezip tozmanız tabi kişiye göre değişiyor artık bu durumlarda ama bu da senin kendini ne kadar onun gözünde düşürdüğünü gösteriyor bence , öğretmen olarak değil de resmen arkadaş modlarına girmişsiniz ama sen mesleki kariyerini kullanarak bunu yapmaya çalışmışsın bu hoş olmayan şey arkadaş oldukça fırlama bir tipe benziyor boş kaldığı zamanlarda seni istemiş sen çağırdığında da belli ki programları doluymuş , sanırım sen iyiniyetli ve düzgün birisin ki o kendini sana yakıştıramamış seni kırmak istememiş muhtemelen önüne gelenle yatan içen bir tiptir

bana sorarsan derslerde gayet ciddi bir tavır takın aranızda hiç bir şey geçmemiş gibi yalnızca diğerleri gibi bir öğrencin olarak davran sorduğu sorulara cevap ver laubalilik taşkınlık yaparsa haddini bildirmekten geri durma bir daha da dışarıya asla çıkma onunla derim

1|0
    0|0
    • çocuk tam olarak dediğin gibi biri. sorunum birebir özel ders yapmamız. ve ona karşı çok doluyum. nelere dikkat etmem gerek tam olarak? bir de normalde derslere çok düşkün değildi, çok asardı, bu ara fena halde gelesi tuttu, artık çalışmak istiyorum adam gibi diyor, niye bunu yapıyor?

• bırak ne takip edeceksin net bir karar al sil kafandan konuşurken yumuşama ama kızmada ciddi ol adam gibi küfür etmeden ama o kadar canını acıtacak anlama gelen cümleler kur o kadar vakit geçirdiğine göre açıklarını da biliyor olmalısın onlar üzerinden git sert olduğunu görsün ki sana karşı olan laubali tavırlarına son versin sen de uzak dur ve onu uzaktan bile olsa izlemeyi bırak sil at kafandan hatta bir sevgili edin kendine

• saol <3

• bence sende ona mesafeli davran. bir öğretmen öğrenci gibi davrAN. eğerki seviyosa tekrarlayacaktır sana söylediklerini.. erkeklerin duygularını gizlemekte pek iyi olmadıklarını biliyosundur az çok :)

1|0
    0|0
  • bi kere hatayı başta yapmışsım..bana kalsa ögrencinle bu aşamaya gelmen bile hata...kesin bir tavır belirlemen lazımdı..ya ilgilenicektin ya ilgilenmicektin..böyle iki arada bir derece kararsız tavırlarından dolayı cocuk vazgecmiş..bide listede başkaları da var demişsin zaten:) hı bide eger bii ilişki yaşıcaksan ders vermeyi bırak bence..yok kesin tavır koydum ciddi kalıcam diyosan dersini ver cek git..eve bırakmasını bile kabul etme bence..

0|0
    0|0
    • bundan sonra tabii ki kabul etmem ama o da bana karşı geri adım attığı için öyle yazdım çünkü ben ona açılmışım gibi yazdı tüm olanlardan sonra, yani kuyruğumu dik tutmam lazımdı. buraya gelene kadar ben sabittim ama onun niye bir benden hoşlandığını söyleyip, sonra tüm o saçmalıkları yaptığını anlayamıyorum ve bana karşı ne düşündüğünü

• bazı erkekler böyle dengesiz olabiliyor..kendi ilgileniyor sonra sanki sen ilgilenmişsinde onun peşinden koşmuşsun gibi yapıyor..bence kesin tavır koy..

Yükleniyor...