Akşam ki Rizespor - Beşiktaş maçı için skor tahminlerinizi alıyım doğru tahmine eic verilecektir?

Maç Saat 19.00 da başlayacak maç ile ilgili yorumlarınız, skor tahminleriniz... tşkrler..-.-
maç linki http://sporx.trgool.com/2015/09/gunluk-canli-mac-yayinlari.html

• Beşiktaş puan kaybedecek
    18% (2)19% (3)19% (5)Oy Ver
  • Beşiktaş puan kaybetmiyecek
    82% (9)81% (13)81% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
benim skor tahminim beraberlik yönünde az bir ihtimal rize galibiyeti olur diye düşünüyorum -.-
maç sonu 1-2 beşiktaş lehine bitti hayret ki bilen çıktı ama herkes bir skorun yanında garanti olsun diye ikinci bir skoru yazmadan edemiyor bende dahil olmak üzere -.-

1|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• besiktas 2-1 alir

0|1
    0|0
    • beraberlik kokuyor bence pembe -.- onu 2-2 bağlayalım ya da 1-1 de fiksleyelim olmaz mı -.-

• sahsen ben tek bir skor yazdim 😆

• aynen hellal valla onun altını çizmek için güncellemede özellikle belirtim herkes iki skor verdiğini aslında eic ta tek sen olmalıydın -.- tebrikler

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Q7 ve Gokhanin olmayışı sıkıntı , Kerimin performansı önemli olacak. Sosa ve Oğuzhan maçın adamı olur

2 farklı kazaniriz.3-1 ya da 2-0

0|1
    0|0
    • eksiklere rağmen galibiyet diyorsun hatta rahat bir galibiyet

• öyle tabii umarım fenerde kayıpsız geçer -.- kayserikarşısında heyecan sürsün ondan yani kopma olmasın hemen :D

• Bu kadar gol kacar mi ya 6 olacak macti

• Bir onceki soruda da 2-0 demistim bu mac icin ama 3 de olabilir 4 te artik 😀

0|2
    0|0
  • Beşiktaş puan kaybetmiyecek

0|1
    0|0
    • skor tahminin var mı 16dk 0-1 Şu an

• Beşiktaş için kolay maç olmayacak... Ve skor 1-1...

0|1
    0|0
    • ilk yarım saati atlatırsa rize dengeyi yavaş yavaş lehine çevirr bencede ilk o baskıyı kırmalı beraberlik kokan bir maç

• Kaçan penaltı, direkten dönen top... Rize havluyu attı...

• Aga fanatik Beşiktaslıyım maçı bence Beşiktaş 3-1 veya 2-0 alır.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş puan kaybedecek

0|1
    0|0
  • Şu an maç 0-1
    Maç sonu 1-3

0|1
    0|0
    • bir penaltı bir direk kaçtı rizenin enteresan maç beşiktaş defansı biraz sıkıntılı bence

• Başakşehir ve Konya gider bu yıl :)

• tecrübesiyle gs gene kalır avrıpaya bence konya başakşehir ilerki maçlarda cuvallarlar gibime geliyorr

• beşiktaş bir çay içer 3 puanı alır rize eskisi kadar iyi değil +Kweuke sakat

0|1
    0|0
    • büyüklere iyi oynuyor ama futbolcuların kendini gösterme cabasımı bilmiyorum ama beşiktaşa karşıda beraberlikler ve bazende galibiyetler alabiliyor sonuçta yo çok kolay olacak ya da zorlanacak beşiktaş

Yükleniyor...