Kahve falına çok iyi bakan erkek hakkında ne düşünürsünüz :) ?

Oldum olası kahve falına bakarım kahve ısmarlayanım çok kız yurduna bile davet ettiler tabi kabul etmedim elimden bir kaza çıkmasın dedim :D siz ne düşünürsünüz :)

Güncellemeler:
çok ayıp ya o kadar önyargı ile yaklaşmak evet iyi bakarım da hislerin cinsiyeti yokdur

0|0
29|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• 0|2
    0|0
  • gayet güzel bişey bu, bana da baksana çıkıyor mu bari :D

0|1
    0|0
    • şu zamana kadar çıkmıyor lafını kimseden duymadım memlekete bir kere bakarım yemek bile vermeden kahve içirir vijdansızlar :D :D bir ara at bakarım

• gay olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Rabbimiz fal ve diğerleri hakkında şöyle buyurur :

'' Leş, kan, domuz eti, Allah'tan başkasının adı anılarak kesilen; boğulmuş, vurulmuş, yukardan düşmüş, boynuzlanmış, canavar yırtmış olup da canlı iken kesmedikleriniz; dikili taşlar (putlar) üzerine boğazlanan hayvanlar ve fal oklarıyla kısmet (şans) aramanız size haram kılındı. Bunların hepsi doğru yoldan çıkmaktır. Bugün kâfirler, dininize karşı ümitsizliğe düşmüşlerdir. Onlardan korkmayın, benden korkun. Bugün dininizi kemale erdirdim, size nimetimi tamamladım. Size din olarak İslâmı beğendim. Kim açlıktan daralır, günaha istekle yönelmeden bunlardan yemek zorunda kalırsa, ona günah yoktur. Çünkü Allah bağışlayan, merhamet edendir. ''

0|0
    0|1
  • Hemen gidip bir falcıda işe başlaman gerktiğini düşünürüm paraya paraya demezsın. Gecen gittiğimiz kafede fal bakan bı adam vardı bildiğin önünde kuyruk oluşmuştu fal baktırmak için

0|1
    0|0
  • Benım erkek arkadaşım bakıyor yani "SADECE KADINLAR FAL BAKAR" diye bir zihniyet var da biz mi bilmiyoruz ? 45 dakika fal anlattığını biliyorum benım bı arkadaşıma ve her bakışında ağzımız açık dinleriz. Gay falan da değil üstelik sapına kadar erkek.

0|0
    0|0
  • Ne düşüncem... Kahve fincanımın fotosunu çeksem bakabilir misin diye düşünürüm :)

0|1
    0|0
  • Bu iste bir totoşluk var hahahah :)

1|1
    0|1
  • Çok hoş bence

0|1
    0|0
  • İtici buluyorum.

0|0
    0|1
  • Çok yakışıklı bir çocukla çıkmışız,kahve içmişiz gözgöze oturuyoruz..Fincanı alıp ters çevirdi..Biraz sonra alıp içine doğru burnunu sokarak cık cık cıkk senin için kabarmış derse.. ordan kaçarımm

0|0
    0|0
  • valla yakın arkadaş olmam gerek die düşünürüm :):)

0|1
    0|0
  • tutturuyon mu bari? ay çok iyi :D

0|0
    0|0
  • Hani karikatürüme yorum?

0|0
    0|0
  • kahve falina bakandan cok baktirani dusunmek lazim bence daha bir tuhaf oluyorlar:)

0|0
    0|0
  • Nolursun banada bak derim :) bayanlarin bakmasi ne kadar normalse erkeklerinde oyle

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem olumsuz olarak

0|0
    0|0
  • anaa cidden mi iyi fal bakıyonmu:)

0|0
    0|0
  • Bi şey düşünmemiştim suana kadar.. bu arada,bana da baksana ya:D

0|0
    0|0
  • bi de ben baktırayım bari derim

0|0
    0|0
  • cıkıyo mu barı soledıklerın :)) kahvemı ıcıp fotomu gondersem bakar mısın :))

0|0
    0|1
  • ben sürekli fal baktırıyorum bana da resmini atıp yollasam bakabilir misin nolur nolur?

0|0
    0|0
    • olur TABİ bakarım

• ama söyleceklerin bu değil di senin ne görüyrsun herşey söyle bu kadr yalvarmadım kmseye nolr

• şansını zorlama

• çok gay bir hareket

0|0
    0|0
  • nonoş oğlannnn topitop şekeri

0|1
    0|1
  • itici

0|0
    0|1
  • fal bakabilen erkek arkadaşımsa çok sempatik gelir ama sevgilimse hayır asla olmaz

0|1
    0|0
    • sevgili manasında demedim zaten beni kabullenen her halimle kabullenmiş dışardan nasıl bir izlenim verir

• o yüzden demedim ben de zaten yanlış anlamanı istemem . kıskanç bir yapım var genelde fal bakan erkeklerin etrafında çok kız olur sürekli falıma bak diyen tahammül edemem o yüzden dedim

• yok yanlış anlamam teşekkür ettim bacım iyi geceler

• Ilginç baya ilginç

0|0
    0|0
  • bu da yeni fake seysin galiba.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• 2|1
    0|1
  • her isteyene en iyi cevap mı veriyon cık cık cık :D

kahve falına iyi bakan erkeğin hayal gücü gelişmiştir. iyi kekliyordur ahakflhlgjhlfgjhl

1|1
    0|0
  • Kızların zayıf noktasını çözmüş hayal gücü güçlü birisidir diye düşünürüm. Tabi fal saçmalığına gerçekten inanarak bu işi yapıyorsa o zaman farklı :) O zaman aklından şüphe ederim. Ama sırf kızlara fal bakmak için kullanan erkek zekidir :) Çakalın önce gidenidir :P

0|1
    0|0
  • Bak bakalım bro bize kabaran var mı asdandjsadjsafad

0|1
    0|0
  • link ne görüyosun kardeşim :D fincanın resmını çekmemıstım fakat bunada bakıyorlar yanı :D

0|0
    0|0
    • kardeşim sen birisi birşeyin peşinden koşmuşsunuz bu başarı veya bir kız farketmez sen üzülmüşsün epey suratın hala asık :/ büyük bir derdin var çözüyorsun nedir kardeşim bu kadar büyük derdin ? ama kara haber var malesef :( senin için geçmiş :(

• hahaha :D güldürdün kardeşim :D

• 15 dakikaya fincanın linkiyle geliyorum kaçma bir yere :D

0|1
    0|0
  • bırak elin topitoşunu

1|0
    0|0
  • iyi kız kafeslerler <3

0|0
    0|0
  • çok enteresan cevaplar gelmiş

0|0