Tanıdığınız ama muhabbetinizin olmadığı birinden teklif alırsanız tepkiniz ne olurdu?

hemen ret mi edersiniz,yoksa uygun bulursanız kabul eder misiniz?

yani 4 yıldır aynı sınıftasınız ve sınıfın sessiz çocuğu size aşkını itiraf ediyor napardınız?

erkeklerden de vevap bekliyorum.kız ne tepki verirdi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• beni şaşırtsaydı ve 4 yıl boyunca bir kusurunıu cıvıklığını filan görmediğim biriyse bir de yakışıklıysa neden olmasın

0|1
    0|0
    • yakışıklı olmasa olmaz mı?

• çok iyi bir tespit.hiç böyle düşünmemiştim.teşekkür ederim.

• rica ederim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Kız da sınıfın en popüler kızıysa reddedilme olayın çok yüksek.

1|0
    0|0
    • popüler ama havalı olmayan bir kız.yinede yüksek mi reddeğilme ihtimali?ve tavsiye eder misin böyle bir şey yani şu ana kadar hiç sevgilisi olmamış sessiz,yakışıklı olmayan birinin bir kıza açılmasını?en azından kızı düşünmekten kurtulmaz mı?

• O zaman karakterini ön plana koyucaksın. Konuşkan olucaksın.

• değilim.olmayı çok istiyorum ama başaramıyorum.napcam?

Erkekler Ne Diyor 3

• ah be kardeşim. o da sana karşı birşeyler hissediyor mu bakalım, en azından bir elektrik alabiliyor musun? ortada birşey yoksa mal gibi gidip "ee şey konuşabilir miyiz ben senden hoşlanıyorum" dersen üzülürsün arkadaşım. muhabbetiniz de yokmuş, insan biraz muhabbet kurar sonra açılma planları yapar yahu. 4 yıl olmuş sen hala platonik takılıyon. bu zihniyeti değiştir yoksa hep kaybedersin. o kızı da boşver bence zaten gözünde çok büyütmüşsündür sen şimdiye kadar onu (ki bu hiç iyi değil), gözünü aç etrafına bak sıfırdan başla, heryer kız kaynıyor. değiş bu kafayı hadi bakalım.

0|0
    0|0
    • ben kızdan lise 3 ün sonlarında hoşlanmaya başladım.ama o zaman birden güzelleşmişti kız.hani sınıfın güzel kızı olurya sınıftaki erkeklerin çoğu ondan hoşlanır öyle bir şeydi o zamanlar.ama bu sene 2. dönemin ilk günü onu görünce işte olan o zaman oldu.ona o zaman aşık oldum.ya ama hiç sevgilim falan olmadı şimdiye kadar en azından bir şansımı denesem nolur ki?yani kabul etmesinide beklemiyorum sadece bunu deneyimlemiş olmak istiyorum artık.napayım?

• Sessiz bir erkek her zaman gizemini korur. Ama gördüğüm kadarıyla sen normalden, daha sessizsin...

Casper gibi bir kahramansın anlaşılan. Direk aşkını itiraf etme. Önce sohbete başla. Suskun olduğun için de istifini hemen bozmayacaksın.

Zamanla konuşkan bir kimliğe bürünebilirsin... Aksi takdirde karşındaki kişi tuhaf bir durum olduğunu sezinleyecektir.

Senin bahsettiğin senaryoda, reddedileceğin aşikar..

0|0
    0|0
    • ya çok fazla sessiz değilim.ben lise 1 deyken fırlama bile denilebilecek bir tiptim.konuşkan ve sınıfta en çok espri yapanlardandım.şu an biraz sessizim ve şu gizem meselesiyse ne yazıkki sadece yakışıklı erkekler ve yakışıklı kızlar için geçerli.diğerleri yani benim gibi yakışıklı olmayan sessizler fark bile edilmiyor.konuşma işi içinse çok yeteneksizim sanırım.uğraşıyorum ama ne yapacağımı nasıl yağacağımı bilmiyorum,beceremiyorum.

• neyse ya bu konu hakkında konuştukça daha da kötü oluyorum. benden bir şey olacağı yok.hala ne ookuyacağıma bile karar veremedim.ama bu sefer kararsız olmayacağım.gidip konuşacam.ne olursa olsun.diğer türlü hiç söyleyemiyeceğimi biliyorum.gidip direk açılsam kabul etmiyecektir ama en azından onu sevdiğimi öğrenmiş olur.bu bile bana yeter.hem belki reddedildikten sonra böyle paranoya ya bağlamam.onu unutmaya başlarım öyle olmaz mı?

• Elde edemediğin için bağlanırsın...

• Sınıfın sessiz çocuğunun pek şansı yok kardeşim kusura bakma..

0|0
    0|0
    • peki gidip konuşsa yinede reddedilse en azından tecrübe olur.yani ilk defa aşık oldum hayatımda ve şu ana kadar hiç sevgilim falan olmadı.ve hep onu düşünüyorum.üniversite sınavım var onu düşünmekten ders çalışamıyorum

• dostum sen yakışıklı mısın?yani sevgilin falan var mı?ben napıcam,hep böyle yaşayamam heralde.

• Tek rakibim Kıvanç Tatlıtuğ :)) Sen boşver kanka, yarın söyle kıza bakalım ne diyecek.

Yükleniyor...