Bilmediğiniz esrarengiz bir yolda ilerliyorsunuz... (Soru detayda)

Kaybolduğunuzu farkettiniz. Geldiğiniz yol da iç karartıcı bir yol olmadığı için dönüp aynı yoldan gitmek istemiyorsunuz. Biraz daha ilerlemeye karar verdiniz. Derken karşınıza bir yön levhası çıktı. Size o yoldan çıkacağınız yönü gösteriyor. Tam o tarafa doğru yönelirken, esrarengiz bir şekilde biri beliriyor ve size o yönün yanlış olduğunu ve o tarafa kesinlikle gitmemeniz konusunda ısrarcı. Beni dinle ve bu taraftan git diyor. Bu durumda o esrarengiz adamı mı dinlersin? Levhada yazan yöne mi gidersin?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• hiç bilmiyorum esrarengiz birine mi güveneceğim yoksa levhaya mı levhayı biri değiştirmiş olabilir ben esrarengiz olan kişiden kaçardım eski yoluma düşerdim yoksa korkudan ölürdüm heralde:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O kesin evliyadır haaa,onu dinlemek lazım.:) Yok yok,levhayı izlerim.

0|0
    0|0
  • Dinlerim ben..

:)

Yıllar önce Taksim'den tiyatronun olduğu yere yürüyordum..Güvenlik görevlisi bir arkadaş o yoldan gitmeyin pek tavsiye etmem dedi. Gittim.

:) Kapkaç şeyettiler:D

0|0
    0|0
  • Adamı dinlemezdim. İzlediğim bir film canlandı gözümde biran.

0|0
    0|0
  • Geri dönerim evime giderim tehlikeye gerke yok.

0|0
    0|0
  • sanırım adamı dınlerım ben ya :D levha yanlıs olabılır demekkı adam bılıyor derım :D

0|0
    0|0
  • esrarengiz olan kişinin sözünü dinlerim amaaaa o yol yanlış yolsa o levha var ya o levha işte o..

0|0
    0|0
  • tabelaya sığınırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tabelanın gösterdiği tarafa giderim:D ..kahvede bir kural vardır; tabelacı kaybetmez:Pp

0|1
    0|0
Yükleniyor...