Zayıflarken ve spor yaparken sarkmamak için önerileriniz nelerdir?

Özellikle krem ve ek takviyeler...

Selam KScanlar,

Şu anda mevcut kilom 94 ve boyum ise 170. (Aman tanrım korkunç diyenler için: Vücudumda eşit şekilde bir dağılım söz konusu olduğu ve kıvrımlı olduğum için en iyi tahmin hep 80 aşağısı insanlar için)

Şu anda hem bir diyet programına uyuyorum bir taraftan da spor yapıyorum. Spor yaptığım yerdeki hocaya sarkmalara karşı ne yapabilirim hangi ürünleri kullanabilirim ve de ek madde almalı mıyım diye sordum fakat kendisi bu konuda pek bir şey önermek istemedi.

Sizce hangi ürünleri kullanabilirim? Özellikle kadınların kullanıma uygun olan ve hatta aranızda kullanmış olan varsa o ürünleri tercih ederim.

Şimdiden teşekkürler.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapan birisi için "sarkma" söz konusu bile değildir ki bu spor yapmayan insanlarda bile nadir olabilen bir durumdur. Gidip arnolda bakıyorsan adam sporu bırakalı kaç yıl olmuş , e haliyle içkiyi yemeğide fazla kaçırınca almış başını gitmiş yağlar , o zaman sarkar. Şu an hiç bir suplement ve takviye kullanmana gerke yoktur 2 yıl boyunca kullandıklarım arasında en yararlı olan suplementleri söylüyorum sırasıyla Creatine > Zinc (çinko>Protein tozları (isolate) > Omega3 (balık yağı) gerisi çer çöptür. Tabiki sağlıklı beslenme en önemlisi o yoksa hiç bir suplement almana gerek yok çünkü bir işe yaramayacaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor yaparken sarkmazsin bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• spor yapıyorsun zaten ne sarkması? spor gayet iyi bir şekilde sıkılaştırır hakkını vererek yaparsan. ben 25 kilo verdim hiçbir yerim sarkmadı.

0|0
    0|0
  • 80 duruyosan neden kılo verıceksın 😵

0|0
    0|0
    • Yaşım şu anda 23 ve bayağı sağlıklıyım. Fakat bir 10 yıl sonra bir sürü hastalığım olabilir. Ayrıca bu kiloda kalmaya devam etmek de sarkmaya neden olacak bir süre sonra.

• Sarkma nedır ya spor yaptıgın surece bu kılodada olsanda sarkma olmaz ve kımı insana kılo çok yakısır bence

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzenli spor yapıyorsan sıkıntı olmaz.
    Ama birden bire spora çok yüklenirsen veya birden çok yiyip bunu bırakırsan sarkma kesinlikle olur. Bunun olmasını istemiyorsan hep düzenli bir şekilde gitmelisin ve göğüsler kilo verdikçe sen sarkabilirler. Bu yüzden bunun için bazı hareketler var ve sarkmaması için özel kremler var. Bir tanesini arkadaşım kullanıyordu ve gayet memnundu. Ama adını unuttum. Araştırırsan kaliteli güzel bir şeyler bulacağına dminim.
    Kolay gelsin^^

0|0
    0|0
  • Düzenli spor yaparsan ve doğru beslenirsen sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • vazelıne nın kakao yaglı kremı
    bıberıye yagı
    ve alman markası var gratıslerde onun selulıt kremı

0|0
    0|0
  • karboksi terapiyi deneyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...