Yazı yazabileceğim bir internet gazetesi arıyorum

arkadaşlar bilgisi ve ilgisi olanlar var mı bilmiyorum ama başlıkta yazdığım gibi yazı yazabileceğim bir internet gazetesi arıyorum. maddiyatta değilim, yazmak sadece benim için manevi tatmin... 3 internet sitesinde yazıyorum. ve bir blog hazırlığı içerisindeyim. bildiğiniz bir internet gazetesi var mı, dostlar?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• link

bu site eskiden iyidi ama sonuçta yazdıkların kaybolup gidiyor

inernette yazacaksan blog sayfası açman daha güzel olur

Fakat internette telif hakkı sorunu var

ileride kitap yazmayı düşünürsen

yazılarını kendi adına tescillemek falan bir dünya iş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kimse ne yazdığına ne söylediğine bakmaz. bayan olmak ilgi çekmek için yeterlidir. fikirlerimi paylaşayım insanlara ışık olayım amacında ise boşa kürek çekiyorsun derim.

0|0
    0|2
    • evet bu dünyada senin gibi örümcek beyinlilere dert anlatmak gerçekten boşa kürek çekmek

• yav be örümcek kafalı olduğumu hemen kavradın. benim bile haberim yoktu. iç hesaplaşmaya gark oldum. 1 cevapta bu tespiti yapabiliyorsan çok ileri görüşlü olmalısın sen. manevi tatminini şimdi ve daha sonra bol bol yaşaman umuduyla, iyi akşamlar.

• aynen be kardeş bak bende burada yazıyom.

0|0
    0|0
    • bu sitelerde bir olanak elbette, ama internet gazetesi daha şık olur :D

• ben video montajı yapıyorum yani kesiyorum biçiyorum nasıl görmek istiyorsam öyle gösteriyorum size de :)))) ama senaristlik yapmayı çok isterim :))

• valla artık reklamlara takılıyoruz. film izler gibi reklam izliyoz. senin gibi işini iyi yapan zevkli arkadaslar sayesinde ...

• Neden buradaki blog sahibi kişilere tanışmıyorsun ?

0|0
    0|0
  • ben senin için gazete kurarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• üniversite , yerel , dernek vakıflarla ya da ilgilendiğin alanlarla ilgili kuruluşlarla bağlantı kur , yayınlarını yayımlama şansın vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...