Trabzonlu olmayip Trabzonsporlu olanlar var mı acaba :) ?

Sivasliyim ama Trabzonsporluyum :) benim gibi Trabzonlu olmayip Trabzonsporlu olanlar var mı acaba :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonspor'lu değildim, ancak büyük sempatim vardı. Ta ki yıllar önce Trabzon'a gidene kadar. Orada kaldığım 3 yıl içerisinde Trabzonspor'dan soğudum, hatta bu nefret derecesine ulaştı.

Hiç unutmuyorum. Galatasaray'ın Sevilla ile hazırlık maçı oynuyor. Bizde arkadaşım birlikte maçı izliyoruz. O sırada G. Saray gol yedi ve cafedekiler havaya zıpladı. O an biz şaşırdık. İkimiz se Galasaraylı degildik. Arkadaşıma golü biz yemedik mi, niye bunlar seviniyor sordum.

Meğerse Trabzonsporlular İstanbul takımlarının yabancı takımla yaptığı maçlarda hep rakip takımı destekliyormuş. O yıllarda 3 büyükler arasına böyle şeyler yoktu. Duyunca şok olmuştum.

Ondan dolayı Trabzonspor'a duyduğum sempati kayboldu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öyle tanıdıklarım akrabalarımda var gerci cok uzak degiller Ordulular Trabzonsporu tutuyorlar azda olsa var Giresunlu tanidiklarimda var boyle :)

0|0
    0|0
  • Elazığlı ve Malatyali olan arkadaşlarim deli gibi trabzonsporluydu. Çoğu Trabzonludan da fanatikler

0|0
    0|0
  • trabzonsporu bende severim

0|0
    0|0
  • Trabzonsporu destekliyordum ta ki Musleraya yapılanlara kadar

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • sivaslıyım ama Beşiktaşklıyım, trabzonspor u da çok severim, delikanlı takım :)

0|0
    0|0
  • yattara var knk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...