Erkek terörü ile ilgili tespitim sizce doğru mu?

Malum Ülkemizde revaçta olan erkek terörünün sebepleri bir çok şeye bağlanabilir, saymakla bitmez ben bir tanesini tespit ettim sanki

Kadınların Erkekleştikleri için şiddete maruz kaldırklarını düşünüyorum..

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• kadınları erkekleştirmek ne demek? çalışma hayatına atılmaları mı? fikir beyan etmeleri mi? daha özgür olmak istemeleri mi?

kadına şiddetin tek suçlusu vardır; erkek.

0|1
    0|0
    • istedikleri mevkide olsunlar gene dayak yiyorlarsa biraz suçu kendilerinde aramalılar...

kadınlar cumhurbaskanı olabilmeli karşı değilim

• kes gücünü hayvandır acizdir zaten...ama kadınların önlem almak istiyorlarsa erkeksi tavırları buna sebeptir diye düşünüyorum

• kas gücünü kullanan hayvandır acizdir zaten. olacaktı yanlıs yazmısım

Kızlar Ne Diyor 3

• ne alaka şimdi bu

0|0
    0|1
  • ne alakası var ki kadına siddet cok eskiye dayanıyor eskiden kadınlar nasıldı yine siddete maruz kalıyolardı tam tersine gucsuz oldukları için böyle oluyor..

0|0
    0|1
  • erkek kompleksleri yüzünden kadına baskı yapmaya başlar bu psikolojik şiddet veya fiziksel şiddet boyutuna ulaşabilir. kadın boyun eğdikce boyutu artar, yani düşüncen yanlış, birde kadının maddi özgürlüğü, ailesinin desteği yoksa bu dahada artar.

0|0
    0|0
    • bu bütün kadınlar için geçerli işi olsun olmasın mevkisi ne olursa olsun kadın dayak yiyorsa bunun sebebi kadın gibi hareket etmemesindendir diye düşünüyorum...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...