Kezban nasıl ortaya çıkmıştır ?

mesela bir ortama girildiğinde genellkle yicek gibi bakmaları otobüste rahatsız etmeleri , birisine tamam güveniyorum bu benim dostumdur dediğinde yavşaması , rahatsız edici bakışları hal ve hareketleri her fırsatı değerlendirmeleri.. vs vs. belki doğanızda var tamam hadi bunu kabulleniyoruz fakat insan da kendisine bir çeki düzen vermez mi arkadaş şimdi diyeceksiniz yooo her erkek öyle değildir diye. evet çoğu erkekler öyledir maymunun gözünü bir defa açarsanız kapatamazsınız.

sonra da erkeklere yüz vermeyince biz kezban oluyoruz böyle bir şey olabilir mi ya ? yüz verirsin astarını isterler yüz vermezsin kezban olursun böyle bir şey olması ve hatta bu ''kezban'' lafının çıkmasını ben kınıyorum konu bıyık , dış görünüş değil. bir insan ırkı kendi insanını ezercesine ''kezban'' der mi ya ? ben bunu insanlıktan yoksunluk olarak nitelendiriyorum bazı kızlar da bakımsız cart curt diyeceksiniz ama onlardan size ne ne olursa olsun bir insan bir TÜRK evladı kendi ırkını küçümsememeli..

bana kezban gözüyle bakılmadı sadece çevremdeki olayları gözlemleyerek yazmak istedim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kezbanmı ? hiç bir kız için kullanmadım bu kelimeyi ama erkekler için KRO lafını çok kullandım kezbanların çoğu bakımsız kızlar yahu ama insanda bir kendine bakar çeki düzen verir göz var nizam var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kezban tamanen inci sozlukte takilan abazalarin cikarttigi bos muhabbettir :) yani dalga konusudur takma kafana onu diyenlerde bilir o kizlarin onlra verse soluksuz... Yani

0|0
    0|0
  • kezban detected.

0|0
    0|0
  • ajitasyona hiç gerek yok güzelim. bir kezban bir ömür çürütür.

0|0
    0|0
  • Kezbanı ben Türklere demiyorum hiçbir zaman kime kezban denilir biliyor herkes zaten erkekleri de kıro onların :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kezbanı boşver anlattığın kamillere gelelim. ben siz kızları anlamamak siz nasıl böyle şeyleri bu kadar takmak. bende söylüyorum her erkek öyle değil, bunlar kamil. bakışından tanırsın, gördüğün anda suratına ne baktın tipsiz bakışı at yürü. isterse babanın oğlu olsun muhatap olma böyle kafana takma. öptüm sevgiler çav

0|0
    0|0
Yükleniyor...