Spor ne zaman etkisini gösterir?

Spora yeni başladım ne zaman etkisini görürüm düzgün besleniyor ve uyuyorum.
80 kiloyum ve etlerim bildiğin sarkıyor ilk ayda üç kilo verir miyim biraz sıkılaşma olur mu?
Haftanın 6 günü 1 saat 15 dk kardiyo yapıyorum.

Güncellemeler:
Güncell
Alooo

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saat 15 dakika çok fazla , aç karna 30 dakika yeterli hatta daha kısa tutabilirsin 3-6 ay arasında gözle görülür farklara ulaşabilirsin tabi kaliteli karbonhidrat alıyorsan. Su en az 3 litre öneriyorum.

2|0
    0|0
    • İlk bir ayda beş kg verreblrmym çok istiyorum
      1sa15 dk iyi değil mi. haftanın 6 günü gelecek ay beşe indircem
      Sabahları müsli yiyorum karbonhidrat olarak diyetime dikkat ediyorum

• Kas geliştirmiyorsan , sıkıntı yok ama kas ağrıların var ise 48 saat dinlendirmen lazım , ağrı yoksa devam et.

• Tamam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 10

• Sabah direk arnold gibi olursun

0|0
    0|0
  • zamanla vosterir

0|0
    0|0
  • Haftada 6 gün 1saat 15dk kardiyo çok fazla kaslarınıda yok ediceksin 20 25 dk yeterli kardiyo haftada 3 4 gün yaparsın. kilo vermek çok basit. şeker yemiceksin ekmek yemiceksin saat 19 dan sonra hiçbitşey yemiceksin. önemli olan kilo vermek değil yag oranını düşürmek. kek falan unut zaten hazır çikolata vs hiçbirini yemiceksin

0|0
    0|0
    • 80 kgyim 5 kg vermem gerekiyor bir ayda ya düzgün besleniyor m sıkıntı olur mu

• 1 saat 15 dakika yaparsan eğer yağdan çok kas kaybedersin ve zayıflasan bile vücudun sarkar çok tehlikeli... sabah kalktıktan hemen sonra aç karna kardiyo yap ki yağları yaksın sonra az ağırlıkta çalış kararında olsun ki kasta kaybetme.

0|0
    0|0
    • Saat 4 te baslıyp 5 e kadar 6 gün ypyrm ya zaten sarkığım bir ay 5 kg vrmm lzm

• neden 1 ay 5 kilo vermen lazım buna kim karar verdi? doktor kontrolünde mi ve bu yüzden mi kendini zorluyorsun? kortizol tavan yapmıştır bu kadar çok çalışmaya ve direnç kazanınca bağışıklık artmıştır bu çalışmayla kilo veremezsin versende az verir sürekli eklem ağrısı çekersin.

• Peki anladım ne yapmam lazım

• İlk ay en çok kilo verdiğin zaman olur arkadaşım ilk ay 8 kilo verdi doğru beslenmeyle 3 kilodan daha fazlada verebilirsin 👍

0|0
    0|0
  • Daha yenisin millet 4-5 sene yapıyo bunları sen şimdiden sıkılmış sın

0|0
    0|0
  • 1-2 ay arası

0|0
    0|0
  • :) bu şekilde 3 ayda felan ancak

0|0
    0|0
    • Aa neden üç aycıkk bir ayda üç kg verrmz miyim

• verebilirsin ama kardiyo olayının ağırlığı da önemli

• 2aya görmeye başlarsın

0|0
    0|0
  • Sabir isi zamanla sonucu gorursun genetik yañini bilemeyiz
    DiyorumBen^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence süreler az . Bunu sabah ya da akşam 1 saat yürüyüş ile desteklesen daha verimli olacaktır. Neden herkes fazla demiş anlamadım ilginç

0|0
    0|0
  • Gosterir zamanla

0|0
    0|0
  • Haftanın 6 günü çok bir gün yapıp bir gün vücudunu dinlendirirsen daha yararlı olur yemene dikkat et iki günde bir sporla ayda normal boyutta 3 veya 4 kilo vermen gerekir en fazla

0|0
    0|0
    • Bu ay haftanın 6 günü yapsam nolur daha faydalı olmaz mı bir daha ki ay besşe indrcem günü

• Faydalı olmazsa vücut dinlenmezse yeteri kadar çalışamaz sakın bu hatayı yapma haftanın 4 günü iyidir

• 1.5 2 ayda yağ yakımı başlar

0|0
    0|0
  • tek cardio yapma

0|0
    0|0
    • Kol bacak hareketleride yapıyorum

Yükleniyor...