Spor salonuna neden gidilir?

Sizce spor salonuna giden kişilerin amacı ne?Genellikle hangi amaçla gidiyorlar?

• Sağlık için
    52% (22)41% (19)47% (41)Oy Ver
  • Sosyalleşmek için
    5% (2)11% (5)8% (7)Oy Ver
  • Plajda hava atmak için
    21% (9)30% (14)26% (23)Oy Ver
  • Diğer...
    14% (6)18% (8)16% (14)Oy Ver
  • Bilmem
    8% (3)0% (0)3% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
38|34

En İyi Kız Görüşü

• şimdi şöle oluyor... bir heves, merak gidelim bir soralım diyorsun... kapıda bir yapışıyorlar.. kredi kartın ellerinde hopppp bir yıllık üyesin :)

ben zayıflamak için başladım! 3 gün gider biraz tepinirim diyordum... sonra baktım zor bir şey değilmiş.. ee çevredekilerin gazıyla dedik hadi 5 gün gidelim.. Tae-bo, spining gibi derslerde bir baktım acayip eğleniyorum.. ben içime kapanıkmışım spor yaparken kimseyle ilgilenmem ama mutlaka birileriyle denk geliyorsun iki laf atıyorsun.. 1 ay içinde nasıl oldu anlamadım gözümün aradığı insanlar oluşmuş!

yani ben, zayıflamak, eğlenmek, sosyalleşmek için diyorum :)

bu arada bu hafta tüm gün salondaydım :) yakında orada yatıcam galiba :P

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• Ben spor salonuna değil, pilates ve step kursuna gidiyorum.Sağlık için gidiyorum.

0|2
    0|0
  • umumi ortamlarda hava yapmak için.

0|1
    2|0
  • genelde yaza doğru gidenler çogalıyorr o yüzden C şıkkı diyorum :D

ben hiç gitme gereği duymadım inş bundan sonrada duymam

0|3
    0|0
  • Bence kişi spor yapması gerektiğinin farkında genelde sağlık için değil de hatunlar kilo vermek sıkılaşmak erkekler de kilo vermek vucüt yapmak için gidiyorlar.Ben bu işi kıvıramicam bari bir spor salonuna para bayıyım da gidip düzenli yapmak zorunda kalayım diye düşünüyorlar.

0|1
    0|0
  • formda kalmak için bence

0|3
    1|0
  • Formlarını korumak için.

1|1
    0|0
  • Tabikide herkesin ayrı amaçları var ama bence daha çok sosyalleşmek için, ya da ben spor salonuna gidebiliyorum diyebilmek için..

Spor salonlar hedefini kaybetmiş durumda ama sağlık için gidenlerde azınsanamayacak kadar fazla

0|1
    0|0
  • Atlet giyip sokakta dolanmak için bakın kasım var :)

0|2
    0|0
  • Küçüklüğümden beri giderim, eskiden annemin zoruyla annemle beraber gidiyordum, şimdi tek başıma sağlığım ve fiziğimi korumak için gidiyorum.

0|2
    0|0
  • 3 yıldır belediye sponsorlu gidiyorum. bir süreden sonrada alışkanlık oldu. yetmedi, lisans bile aldım. itina ile olmasada, torpille yüzme tekniklerini öğretebilirim.

1|1
    0|0
  • Sağlık için

0|2
    0|0
  • Mal gibi seyretmek icin tobe ya

0|1
    0|0
  • Kimisi fazlalıklarından kurtulmak için, kimi 2-3 saatte 10 kilo vereceğini düşünüp gidiyor hatta sevgili bulmak için bile giden var.

0|1
    0|0
  • kız bulmak için

0|3
    0|1
  • kilo vermek/ kilo almak/body

0|1
    0|0
  • Kızlar koca erkekler takılmalık kız bulmaya gidiyor genellikle bunu gözlemledim

0|1
    0|0
  • Yalnizliktan kusacagim bir de sporu ev, park gibi alanlarda yaparsam sanirim kendimi imha ederim.

sosyallesme namina salon iyi, kalabalik ve enerjisi yuksek bir ortam.Duzenli yapabiliyorum en azindan.Ustelik isi bilenler esliginde insanin vucuduyla alakadar olmasi cok hos.

1|1
    0|0
  • Çoğu gösteriş icin

0|2
    0|1
  • erkekler kızlar için,kızlarda erkekler için.

0|1
    0|0
  • sağlık için fit kalmak için vs. vs.

0|1
    0|0
  • zayıflamak için

0|1
    0|0
  • Şekle girmek için gidiyorudm bıraktım çok kalabalık oldu yaz geliyor die.

0|1
    0|0
  • Sağlık için gidilmeli ama ben zayıflamak için gidiyorum:)

0|1
    0|0
  • hep düşünüp hiç yanıt bulamadığım sorulardan birisidir. geri zekalılıktan.

0|1
    0|0
  • Ben form için gidiyorum.

0|1
    0|1
  • Sağlık için

0|0
    0|0
  • spor yapacak alanı bulunmayanlar gidebilir..

0|0
    0|0
  • vücut yapmak için giden çok arkadaşım var hepsi de vücut geliştirmek için gidiyor

0|1
    0|0
  • Erkeklerin baklava yapması için.

0|1
    0|0
  • tövbe tövbe soruya bak ya :D sence ne için gidilir

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 34

• Valla ne yalan söylim spor yapmıyordum. Sabah yatakta bir gerildim bacağıma bir kramp girdi dedim spora yazılcam hem kasta yaparım dedim. Spora yazıldım bir gittim ne göreyim ? bakkal amca orda, mahallenin ergenleri orda ,güvenlik bir abi vardı oda orda arkamı bir döndüm eczacı bile orda 3 hafta devam ettim sonra bıraktım. Bazıları kas yapıp kızlara hava atma derdinde bazıları sağlık için.

0|1
    0|0
  • maksat karı/koca bulma, bahane kilo verme

0|2
    0|0
  • Sigarayı bırakmak için yazıldım. Akşama doğru işlerim bitiyor, içmeye fırsat bulamıyorum zaten. Hemen spor salonuna geçiyorum oradada birkaç saat geçtikten sonra eve gittiğimde saat 8 oluyor. 2 saat bilgisayara oturup yatıyorum. Bu sayede 2 haftadır sigara içmedim.

0|1
    0|0
  • Spor yapınca aynı anda hepsini yapıyorsun zaten :) Bide bilmem şıkkı ne ya :P Bilmeyen ankete katılmasın

0|1
    0|0
  • Sağlık için sosyalleşmek için

0|1
    0|0
  • sağlık için diyorum ama ben gitmiyorum :)

0|1
    0|0
  • kadınların salonlara gitmesine gerek yokki azcık mantıklarını kullansalar yeter..

erkekler ise vücut çalışacaksa gitmesi mantıklı diğer şekilde mantıksız bana göre..

alacan hatununu yanına bol bol yürüyeceksin sıvı tüketiceksin düzenli besleneceksin.

0|1
    0|0
  • daha güzel bir vücut ve kendimizi iyi hissetmek için tabii

0|1
    0|0
  • çogu kişi saglık için gidiyor.

0|1
    0|0
  • formu korumak da başkaları için yaşamak değil mi? başkaları için gidiliyor en nihayetinde. cehennem başkalarıdır sözü geliyor aklıma...

0|1
    0|0
  • Bim'de sırasını verip kız tavlamaya gelenler, spor salonuna da karı kız tavlamaya geliyorlar ://

1|2
    1|0
  • 1 - kız veya erkek ayarlamak için

2 - spor yapmak için :)

0|1
    0|0
  • benimki sağlık için başkalarınınkini bilmem.

0|1
    0|0
  • sapıklığı varsa sapıklık icin kiloluysa kilodan sebeb sporu seviyorsaspordan sebeb havalıysa havasından sebeb sağlığınıseviyosa sağlığından sebeb

0|1
    0|0
  • Hergün 7 kiloluk bir kılıçla çalıştığım için daha güçlü olmam lazım, buyüzden gidiyorum...hem özgüven de vermiyor değil hani

0|1
    0|0
  • Spor için gidiyorum . Orada tanıştıklarımın çoğu da formlarını korumak için gidiyorlarmış eh arada kız tavlamak için gelende var

0|1
    0|0
  • Sağlık..Pek Umrumda olmadı hiç..

Sosyalleşmek..Sosyalim..

Hava Atmak...Asla

Formumu koruyabilmek için gidiyorum / İhtiyacım yok normalde..

0|1
    0|0
  • bitches love muscle

0|1
    0|0
  • bilmem neden gidilir...

1|1
    0|0
    • galatasaray klübü sayesinde arka çıkış kapısını kullanıyoruz.. herşey de konuşulmuyor ki...

• ben ne dedim ki şimdi

• denizlere hakim birisi vardı burada.. hattaysa yönlendiririm..

• Kız bulmak için..

1|1
    0|0
  • sağlık, güç, kondüsyon, ruhsal ve bedensel deşarj için

0|1
    0|0
  • Hem sağlıklı olmak hem de estetik bir görüntüye sahip olmak için.

0|1
    0|0
  • Ben kas yapmak için gidiyorum tabi plajdada etkisi oluyor :)

0|1
    0|0
  • Valla selin, ben formumu korumak için spor salonuna gidiyorum Öyle vücut yapayım falan gibi bir derdim falan da yok :)

0|0
    0|0
  • profil fotoma bak anlarsın :) kilo vermek için

0|1
    0|0
  • tüm şıklar için gidilir diyorum

0|1
    0|0
  • iki gün hayvan gibi çalışıp sonrada bir ay evde kas ağrısı çekmek için =)

0|1
    0|0
  • Zevkine.

0|1
    0|0
  • yüzde 50 sağlık amaçlı gidiyor, yüzde 50 hatun düşürebilmek için.

0|0
    0|0
  • sağlık , yazları için ,

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...